Dlaczego jeździmy na Targi Erotyczne

Mamy powody, by robić to regularnie…

Tak tak, regularnie jeździmy na Targi Erotyczne. Pewnie zaraz pomyślicie, że takie Targi to sam seks i bezeceństwa. Być może tak, trochę, malutko… i to wcale nie w tym, co się ogląda, ale w głowie, przy oglądaniu… Jeśli więc nie napajać się golizną, dlaczego jeździmy na Targi Erotyczne? Oto kilka powodów:

Spotykamy się z naszymi ulubionymi producentami
Spotkania z producentami ulubionych marek to dla nas ważna część wyjazdu. Podczas Targów producenci często prezentują nowości, które planują, mogą zdradzić nieco planów na kolejny rok i w ten sposób my możemy już cieszyć się tym, czym Was zaskoczymy. W kolejnym roku Fun Factory Was nie zawiedzie i przygotuje duużo ciekawostek.

hannover_male_14

hannover_male_4 hannover_male_5 hannover_male_6          hannover_male_15  hannover_male_17   hannover_male_23

Sprawdzamy co będzie modne
Tak tak, w erotyce, jak w każdej innej dziedzinie lifestylowej pewne rzeczy stają się modne na jeden sezon, inne zamieniają się w przysłowiowe “małe czarne” wiecznie żywe i niezbędne w szafie wielbiciela erotyki. Jesteśmy zawsze ciekawi co będzie “gorącym towarem” w kolejnym roku.

hannover_male_24

hannover_male_22

 

Chcemy znaleźć dla Was unikatowe produkty
Zdajemy sobie sprawę, jak trudno jest być oryginalnym w natłoku sklepów w sieci. Jednak udaje nam się znaleźć takie marki i linie produktów, które porywają Was i kupujecie je tylko u nas, bo tylko u nas są! Możecie na nas liczyć!

hannover_male_16

Nawiązujemy współpracę z producentami
Na Targach Erotycznych możemy nawiązać współpracę z producentami produktów, które chcemy mieć u siebie. Jest to możliwe tylko tam, w swobodnej atmosferze, gdzie producenci siedzą u siebie na stoiskach i w oryginalny sposób prezentują swoje “wynalazki”.

hannover_male_18

hannover_male_7

Otwieramy oczy ze zdumienia
Niektóre “gadżety”, które oglądamy na Targach powodują szybsze bicie serca, inne totalne zdumienie! Uwielbiamy ten stan, kiedy coś nas zaskoczy i zadziwi. Nie zawsze decydujemy o tym, żeby dany produkt ściągnąć czy sprzedawać, ale takie doświadczenie jest jedyne w swoim rodzaju.

hannover_male_1

hannover_male_9

hannover_male_13

Rozmawiamy przy kawie
Nie ma nic przyjemniejszego niż rozmowa przy kawie o seksie i zabawkach dla dorosłych. O tym czego pragną, czego potrzebują i co im się może spodobać. Czy to, co nas zachwyci też naszych klientów? A może coś przegapimy, lub przywieziemy zabawkę, która po prostu pozostanie niezauważona? To jest masa pytań, które pojawiają się przy wspólnych dyskusjach.

hannover_male_3

hannover_male_10

Bawimy się z osobami, które robią to, co my
Kiedy idziecie na imprezę firmową, albo spotykacie w towarzystwie osobę wykonującą ten sam zawód, co wy, wiecie jak dużo pojawia się wspólnych tematów. W tak niszowej branży, w jakiej pracujemy spotykanie na codzień ludzi zajmujących się gadżetami erotycznymi i seksem jest praktycznie niemożliwe. Jednak na Targach rokrocznie jesteśmy jak starzy, dobrzy znajomi. Dzielimy się różnicami i podobieństwami pracy w różnych krajach, czerpiemy z doświadczeń innych i ich pomysłów. Wracamy nabuzowani i pozytywnie nakręceni!

hannover_male_19

Fantazjujemy o seksie
Nie da się inaczej! Targi erotyczne pobudzają naszą wyobraźnię, rozpalają i napędzają kreatywność. Mimowolnie zaczynasz się zastanawiać “jakby to było”. To powoduje, że pobyt na Targach jest superpozytywny i bardzo przyjemny. Krew płynie szybciej, wzrasta tętno i podnosi się libido. Oksytocyna strzela w kosmos, a my mamy doskonały nastrój przez caly pobyt.

hannover_male_12

Zwiedzamy
Jeżdżąc służbowo, nawet w najciekawsze miejsca, nie zawsze jest szansa na zwiedzanie, ale jeśli jest, warto z niej skorzystać. Takie podróże pozwalają obejrzeć choćby niewielki kawałek miejsc “poza domem” i zawsze jest to przyjemne i wzbogacające doświadczenie.

hannover_male_11

hannover_male_8

 

Targi Erofame odbywają się rokrocznie w Hannoverze. Biznesowe targi dla branży erotycznej umożliwiają zapoznanie się z nowościami branży erotycznej, zaprezentowanie swoich unikalnych pomysłów i nawiązywanie współpracy.