Mówią o Seksdobrywszystkim:

Alicja Długołęcka,
edukatorka seksualna, badaczka, autorka książek “Seks na wysokich obcasach” i “Seks na wysokich obcasach 2”, Współtwórczyni projektu “Wdzięczność”, Terapeutka.

“Ania jest edukatorką seksualną totalną ?- ma wiedzę, inteligencję, otwartość i odwagę. Myśli po swojemu i to sprawia, że jest otwarta na dialog, nie przyjmuje niczego bezkrytycznie, zaciekawia się, weryfikuje. Na dodatek pięknie mówi po polsku, jest ciepła i życzliwa. To wszystko sprawia, że można jej słuchać z przyjemnością i eksplorować seksualne tematy. Jest swietną doradczynią, sprawdza się tak samo dobrze w doradztwie indywidualnym, na warsztatach dotyczących przyjemności dla kobiet i par, jak na zajęciach specjalistycznych na uczelni. Rozmawia z olbrzymim wyczuciem i klasą. Warto rownież zapoznać się z jej dzialaniami artystycznymi- jest świetną ilustratorką publikacji z zakresu szerko pojętej seksualnosci zarówno dla dzieciaków jak dorosłych.
Jednym zdaniem Ania to seksualna edukatorka najwyzszej próby!”

Krystyna Romanowska,
dziennikarka, współautorka książek z Prof. Zbigniewem Lwem-Starowiczem m.in.”Ona. Pytania intymne” “O rozkoszy” “O miłości”, Autorka książki: “Dziewięć rozmów o aborcji”

“Ania Moderska z Seksdobrywszystkim jest pierwszą osobą, do której dzwonię, żeby skonsultować nieznane czy małorozpoznane zjawisko seksualne. Wiem, że dostanę od niej rzetelne, obiektywne informacje. Co dla mnie najważniejsze: pozbawione nachalnej narracji stawiającej kobiety w roli ofiary patriarchalnej seksualności męskiej. Mówienie o seksie w wykonaniu Ani jest opowiadaniem o pasjonujacej ludzkiej przygodzie pełnej bliskości, zabawy, wzajemnej ciekawości, ale nieunikanie takze ciemnych jego stron. Gdyby nie jej wiedza, błąkałabym się po seks-lesie w poszukiwaniu dróg wyjścia. “

Dirk Bauer, CEO,
Fun Factory Gmbh,

“Doceniamy w Fun Factory umiejętności edukacyjne Seksdobrywszystkim i
charyzmę; widzimy jej wielką rolę w krzewieniu akceptacji i otwartości na branżę zabawek erotycznych w Polsce, od początku naszej współpracy.
Od wielu lat współpracujemy również z Anną podczas tworzenia nowych zabawek. Jest jednym ze specjalistów, z którymi zawsze jesteśmy w kontakcie podczas realizacji nowych koncepcji, bo wiemy, że jej wgląd będzie miał znaczenie w sukcesie zabawki. Jest profesjonalistką i ma dużą wiedzę na temat seksualności. (…)
Mamy to szczęście, że Anna również wspomaga nasz zespół sprzedażowy, by tworzyć skuteczną komunikację do klientów, aby nasze produkty były klarownie zaprezentowane i przedstawione z możliwie najpraktyczniejszy sposób. (…)”

Antoni Ruszkowski,
twórca i właściciel pierwszego w Polsce queerowego sklepu dla dorosłych, popularyzator równości, ambasador tolerancji.
https://www.kinkywinky.pl/:

“Ania z Seksdobrywszystkim to prawdziwa krynica wiedzy o seksualności i gadżetach erotycznych. Jej sekspozytywna i feministyczna działalność wyróżnia się na tle licznych blogów i kanałów w polskim Internecie. Ania od wielu lat pomaga mi w rozwiązywaniu “gadżetowych” zagadek i problemów, zaś jej odpowiedzi na pytania są zawsze niezwykle merytoryczne i pogłębione. Jako osoba prowadząca sex shop jestem szczęśliwy, że mogę z nią współpracować od tylu lat.”

“Podczas warsztatów, które organizowałyśmy Ania wykazała się naturalną swobodą w przekazywaniu merytorycznej wiedzy i nazywaniu rzeczy po imieniu. W sposób rzeczowy i otwarty poprowadziła nas przez meandry nie zawsze jasnych tematów. Motywowała, zachęcała, otwierała do dyskusji, dzielenia się wątpliwościami czy pytaniami. Spotkanie było dynamiczne i pełne wartościowej wiedzy. (…) Ania jest wspaniałym, opanowanym mówcą. Pełna ciepłej energii, przykuwająca uwagę na rzeczy ważne, a jednocześnie miękko i merytorycznie prowadząca spotkanie.
Taki warsztat warto powtórzyć i rozwijać i to najchętniej z Anią!

Serdecznie polecamy,

Współpraca podczas Międzynarodowej Konferencji Rehabilitacji Seksualnej – I edycja „Seks trzyma nas przy życiu” (2016)
II edycja „Seksualność bez barier i uprzedzeń ( 2018) oraz szkolenie dla specjalistów współpracujących z Centrum nt. funkcjonalności nowoczesnych gadżetów erotycznych:

“Rekomendujemy Panią Anię Moderską jako godnego zaufania partnera biznesowego, ale jednocześnie także jako osobę, która z pełną odpowiedzialnością realizuje warunki zawartych umów
Panią Anię Moderską wyróżnia także wysoka kultura osobista oraz ciekawa forma przekazu z wysoką dbałością o język polski, profesjonalne słownictwo związane z tematyką oraz wysublimowane poczucie humoru.
Praca z Panią Anią Moderską była dla nas miłym doświadczeniem i mamy nadzieję, że w przyszłości pojawią się ciekawe projekty, podczas których uda nam się ponownie podjąć satysfakcjonującą współpracę.”