KIM JESTEŚMY

Anna Moderska

Edukatorka Towarzystwa Rozwoju Rodziny.
Edukuje i uczy na temat seksualności od 23 lat. Przez ostatnie 12 lat pracuje z dorosłymi i popularyzuje wiedzę o seksie i miejscu erotyki w życiu dorosłych. Prowadzi spotkania, warsztaty, wykłady. Szkoli pracowników i właścicieli sklepów dla dorosłych. Znawczyni gadżetów erotycznych. Współpracuje z markami erotycznymi, konsultując projekty akcesoriów erotycznych. Rysowniczka-ilustratorka wykorzystująca swoją twórczość do promocji dobrej edukacji seksualnej i wspierania wszelkich form edukacji genderowej, feministycznej, równościowej.

Studiowała na SPWS psychologię kliniczną, ale życie pokierowało ją w strony nieco bardziej społeczne. Lubi otaczać się pięknem. Ateistka i humanistka. Jak mówi Aleksander, dokonuje incepcji.

Aleksander Czyż

Specjalista marketingu. Ekspert tworzenia i kreowania marek.
Pracuje w branży gadżetów erotycznych już 11 lat. W tym czasie stworzył strategię i był współodpowiedzialny za wprowadzenie na polski rynek wielu znanych marek erotycznych, między innymi Fun Factory, YESforLOV, Swiss Navy. Informatyk specjalizujący się w systemach informatycznych w zarządzaniu oraz absolwent podyplomowych studiów z komunikacji marketingowej.

Z zamiłowania muzyk, specjalista i absolutny pasjonat najlepszych dźwięków. Umie obsłużyć gitarę basową, gitarę, trąbkę, saksofon i instrumenty klawiszowe. Wielbiciel “wiedzy bezużytecznej”, interesuje się prawie wszystkim. Jak sam mówi, ulega incepcjom.

Edukacja seksualna dla dorosłych – co robimy.

Od blisko 10 lat zajmujemy się edukacją seksualną dla dorosłych. Rozpoczęliśmy naszą wspólną drogę w branży akcesoriów erotycznych, zmieniając obraz Polskiego rynku zabawek, włączając edukację seksualną w promocję zabawek erotycznych. Jako pierwsi połączyliśmy kompleksową komunikację o erotyce, z solidną dawką wiedzy o seksualności. Byliśmy pierwsi w Polsce, teraz trudno jest znaleźć liczącego się sprzedawcę w Polsce, który nie chciałby mieć w swoim zespole edukatora seksualnego, studentkę seksuologii czy po prostu kogoś, kto aktywnie uczy się i rozwija w tej dziedzinie. Przecieraliśmy szlaki i byliśmy prekursorami trendu!

Szkolenia w dziedzinie edukacji seksualnej i gadżetów erotycznych

Wspieramy promocję marek erotycznych poprzez edukację ludzi pragnących te marki poznać, mieć blisko siebie, lub nimi handlować. Pomagamy też ekspertom zajmującym się seksuologią w rozumieniu tego czym są nowoczesne gadżety erotyczne i jaką rolę pełnią dla ich odbiorców. Przeprowadziliśmy niezliczoną ilość szkoleń o gadżetach erotycznych w całej Polsce. W zależności od potrzeb, uczymy podstaw związanych z seksualnością człowieka (sprzedawców erotyki) lub/i zagadnień związanych z gadżetami erotycznymi (sprzedawcy ale też terapeuci, seksuolodzy, edukatorzy seksualni)

Bierzemy udział w eventach, jeździmy na spotkania i warsztaty.

Gościmy na ważnych konferencjach dla ekspertów i pomagamy wszystkim potrzebującym solidnej wiedzy z dziedziny edukacji seksualnej lub erotyki. Promocja sekspozytywnej edukacji seksualnej skierowanej do dorosłych, uczenie i mówienie o najważniejszej sferze życia człowieka, jaką jest jego seksualność (niezależnie od barw jakie nabiera), jest naszą drogą. I zapraszamy Was ze sobą.