SZKOLENIA & WARSZTATY

Seks wyraża się w każdym niemalże aspekcie naszego życia. My sami zajmujemy się edukacją dla dorosłych od 10 lat, a edukacją seksualną jeszcze dłużej.

Oferujemy szkolenia i warsztaty dla osób związanych w rozmaity sposób z seksualnością człowieka lub/i osób pragnących poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie.


Przez mądrą edukację seksualną, obejmującą szeroki aspekt naszego funkcjonowania poszukujemy odpowiedzi na trapiące nas pytania, odkrywając harmonię, która na nas czeka.

Edukacja seksualna dorosłych to poznanie siebie, określanie własnych potrzeb i granic, jak równiesz poszukiwanie takich sposobów komunikacji seksualnej, która pozwoli nam na bycie sobą w pełni.

Zapraszamy na warsztaty i szkolenia, oraz do współpracy w ramach rozmaitych form edukacyjnych: seminariów, wykładów, konsultacji online czy konsultacji bezpośrednich.

Edukacja seksualna to również poruszanie aspektów związanych z najpraktyczniejszymi przejawami seksualności, jaką jest przeżywanie erotyki, ekspresja seksualna i aktywności, w które angażujemy się z partnerami lub solo. Jednm z ważnych elementów tego doświadczania są akcesoria erotyczne.


OFERUJEMY

  • Warsztaty edukacyjno-rozwojowe
  • Warsztaty o gadżetach erotycznych
  • Szkolenia dla pracowników/właścicieli sklepów erotycznych w zakresie gadżetów
  • Szkolenia dla pracowników/właścicieli sklepów erotycznych w zakresie podstawowej edukacji seksualnej
  • Konsultacje w zakresie kreowania marek erotycznych i budowania wizerunku sprzedawcy akcesoriów dla dorosłych
  • Szkolenia dla ekspertów medycznych/terapeutów/seksuologów/psychologów w aspekcie rynku akcesoriów erotycznych
  • inne (zapraszamy do kontaktu)

WARSZTATY OTWARTE

Podczas warsztatów edukacyjnych oraz wykładów otwartych dla publiczności poruszane są zagadnienia ogólne i bardziej szczegółowe na temat zachowań seksualnych, aktualnych badań, ciekawych zjawisk, które rządzą naszą seksualnością. Wszystko w duchu sekspozytywności i otwartości na wszelkie aspekty seksualnego wyrazu. Proponujemy swój udział jako udział gościnny w innych wydarzeniach (po uprzednim ustaleniu warunków prowadzonego warsztatu i tematyki) lub warsztaty wyjazdowe. Tematy są do ustalenia indywidualnie.

WARSZTATY ROZWOJU SEKSUALNEGO DLA GRUP

Warsztaty rozwoju seksualnego to praca bardziej szczegółowa nad tematami związanymi z naszą bezpośrednią ekspresją seksualną. Wyrażanie pragnień, wyobrażeń, planów stają się istosnym elementem pracy w grupie. Wszystko w atmosferze otwartości, życzliwości i siostrzańskiego wsparcia.

SZKOLENIA DLA PROFESJONALISTÓW

Szkolenia dla profesjonalistów obejmują warsztaty związane z gadżetami erotycznymi, zakresem ich działania i używania przez klientów zarówno w celach przyjemnościowych, jak i wspomagających rozmaite działania terapeutyczne.

Tego typu warsztaty skierowane są w szczególności do dwóch grup:

  • do właścicieli oraz pracowników sklepów z branży erotycznej, zainteresowanych poszerzaniem wiedzy nt seksualności klientów, a tym samym lepszym reagowaniem na ich potrzeby jako dostawca akcesoriów,
  • do ekspertów na polu seksuologii, terapeutów, psychologów, seksuologów itp, osób zamujących się seksualnością człowieka, którzy zainteresowani sa praktycznym aspektem korzystania z akcesoriów przez ich klientów – zarówno w celach przyjemnościowych, jak również terapeutycznych.