Szklana ekstaza

Najpiękniejszym dildem, jakie możesz mieć, jest dildo ze szkła.

Kiedy pada słowo dildo większości ludzi przychodzi do głowy naturalistycznie wyglądająca proteza. W polskim języku “dildo” tłumaczy się na “sztuczny członek”, co siłą rzeczy może tylko pogłębiać urposzczone widzenia najstarszego gadżetu świata. O historii dilda pisaliśmy TUTAJ, więc kliknij jeśli chcesz przeczytać. Tymczasem rozprawimy się z mitem używania relistycznego dilda, przeciwstawiając mu piękną alternatywę.

Materiały

Dilda wykonywało się przez tysiące lat z najróżniejszych materiałów. Pierwsze były kamienne, ale pojawiały się potem też ceramiczne, drewniane, gliniane, metalowe. Prawdopodobnie uboższe kobiety rzeźbiły sobie dilda z podłużnych warzyw (w Chinach była to na przykład rzodkiew), jednak ze zrozumiałych względów nie przetrwały one do współczesnych czasów.  Jedno z ostatnich znalezisk wywołało sensację w Gdańsku, gdzie odkryto sztuczny członek sprzed 250 lat w dawnej szkole szermierstwa. Był wykonany z łączonych materiałów – uszyty ze skóry, wypełniony szczeciną, z żołądzią zrobioną z drewna.

Współcześnie można znaleźć dilda wykonane niemalże w każdej technologii. Największe zainteresowanie narasta wokół dild silikonowych, jednak warto zwrócić uwagę na naprawdę piękne dilda szklane, które zapewniają zupełnie inne wrażenia niż ich bardziej giętkie odpowiedniki.

dilda ze szkła

 

Dildo ze szkła

Dilda szklane wykonane są ręcznie, dlatego każde z nich może minimalnie różnić się od drugiego swojego odpowiednika. Nie zmienia to faktu, że ulubione modele od lat nie zmieniają kształtu i cieszą swoimi możliwościami kolejne fascynatki chłodnej przezroczystości.

Najważniejszą cechą odróżniającą je od dild silikonowych lub gumowych (nadal popularnych) to fakt, że są twarde, więc używanie ich niesie bardzo określone korzyści. Przede wszystkim szklane dildo zapewnia idealny docisk do wszystkich wrażliwych punktów – może masować łechtaczkę, stymuluje dobrze wejście do pochwy oraz jak żaden inny gadżet pieści punkt G. Strefa G lubi być dociskana i masowana. Stały nacisk dilda, które nie ustępuje tylko idealnie głaszcze to, co chcemy głaskać.
Im dokładniejsza i wolniejsza stymulacja, tym wrażeń więcej!

 

Zabawa w ciepło-zimno

Dildo szklane to nie tylko doskonały docisk – to też idealna zabawa temperaturą. Dobre dildo możesz ogrzać ciepłą lub bardzo ciepłą wodą, możesz też ochłodzić. Co prawda szkło szybko pobiera temperaturę z ciała, jest jednak niezwykłe w dotyku i zdecydowanie warto je wypbórować.
Co ważne, nie uczula i nie podrażnia skóry – to w aspekcie alergii najbezpieczniejszy materiał w erotyce.

Jeśli masz ochotę na przygodę z dildem, naprawdę nie ma powodu, żebyś nie wypróbowała szklanego gadżetu. Tak samo docenią go mężczyźni ceniący sobie stymulację prostaty. Pośród szklanych zabawek znajdziecie dilda o kształtach realistycznych, fantazyjne pałeczki, korki analne, a nawet pejcze z rękojeścią będącą dildem.