Baby Shower dla mam!

Baby Shower to nadal nowość w naszym kraju, jednak coraz bardziej popularna i chętnie organizowana. Tradycyjnie kojarzy się przede wszystkim z celebracją przyjścia na świat dziecka, z przygotowywaniem prezentów, które pomogą rodzicom być jak najlepszymi rodzicami na starcie.
To co kupujemy w prezencie wydaje się zaspokajać potrzeby rodziny (pośrednio), która nie musi wydawać pieniędzy na jakąś ilość pieluch, ubranek czy zabawek. Wspieramy też zaspokajanie potrzeb dziecka, które potrzebuje troski otoczenia i pochylenia się nad jego nieporadną egzystencją.
Odwiedzając młode matki zawsze pamietamy o maleństwach i przynosimy prezenty w postaci kolejnych grzechotek, gryzaczków czy gumowych książeczek do wanny. Ma być praktycznie, edukacyjnie i mądrze. Witamy radośnie nową istotkę w naszej społeczności.  Zapominamy jednak, że narodziny dziecka to też wielka zasługa jego matki, która miała w sobie dość siły i chęci by dźwigać ten słodki ciężąr przez 9 miesięcy, która teraz nie będzie miała czasu dla siebie, a resztki wolnych chwil spędzi prawdopodobnie odsypiając trudy dnia codziennego, karmienie, kolki. Idąc do przyjaciółki mizdrzymy się do dzidziusia (lub brzusia) a nie pytamy przyjaciółki – czego Ty potrzebujesz?  Tak jakby jej rola już się zakończyła…

Wyobrażamy sobie świat idealny, w którym Baby Shower będzie świętem przyszłej mamy – nie tylko jej realizowania się jako opiekunka i karmicielka, ale też mamy zadowolonej z siebie, szczęśliwej i uśmiechniętej. Takiej, której potrzeby nie będą postrzegane jedynie przez pryzmat potrzeb jej dziecka.  Dlatego rozpoczynamy naszą małą kampanię, w której proponujemy odpowiednie prezenty dla mamy! Na początek Kulki waginalne SMARTBALLS DUO, które ubrano w niewiarygodnie subtelne, delikatne pastele. Prezent ten będzie pięknie się komponował z pozostałymi podarunkami – niezależnie od tego czy Twoja przyjaciółka jest mamą chłopca czy dziewczynki.

smartballs_pudrowe
Kulki gejszy, kulki waginalne, SMARTBALLS to produkt idealny dla każdej kobiety, w szczególności dla kobiety, która planuje lub była w ciąży.
Wzmacniają mięśnie kegla, trenują mięśnie dna miednicy – zarówno przygotowując je do ciąży, jak i regenerując po. Stosowanie kulek ma wiele pozytywnych efektów – również tych erotycznych – kobieta może liczyć na lepsze wrażenia erotyczne po reularnym stosowaniu kulek waginalnych. Sprawne mięśnie mogą wspomóc też przeżywanie orgazmu.

I nie to, że ignorujemy mężczyzn w tym całym cyrku – oczywiście, że mądrzy ojcowie wspierają matki i przejmują część pracy –  to jest ich hołd dla tych kobiet, jak również czas budowania głębokich relacji z nowonarodzonym dzieckiem – przynajmniej na tym bardziej cywilizowanym obrazku… Tylko czy to nie będzie świetny prezent dla mężczyzny, jeśli matka jego dziecka oprócz bycia matką będzie zadowoloną kobietą?  Przemyślmy to 😉