Media o nas

Onet.pl
Ślązacy “łonaczą się” rzadko, ale za to jak!

Fot. Fun Toy Party

Wirtualna Polska:

Erotyczne doradzanie: powstaje “kobieca” branża?

Erotyczne doradzanie: powstaje "kobieca" branża?

Pytanie na śniadanie:

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=cra9yA-uVMg]

Nowiny Zabrzańskie:

“Zabrzanki chętnie korzystają z wiedzy konsultantek erotycznych, a pierwszą z nich była właśnie… zabrzanka, Ines Hołoszkiewicz. Zabrzanki są niezwykle otwarte, gotowe do rozmów o swojej intymności. Tak wyglądają mieszkanki naszego miasta w oczach konsultantek erotycznych, specjalistek od gadżetów poprawiających jakość życia seksualnego.” Więcej:

Miasto Kobiet:

“Znajomi, alkohol i… gadżety erotyczne – sex party z konsultantką Fun Toy Party to okazja do intymnych zwierzeń i otwartych rozmów o seksie..”

Więcej:

Gazeta.pl

Jakich wrażeń dostarcza wibrator, a jak używać dildo? Wiele par tego nie wie, ale coraz więcej z nich jest ciekawych erotycznych zabaw i zabawek. Ich wątpliwości rozwiewają konsultantki erotyczne podczas imprez bez tematów tabu. – Największy odzew mamy ze Śląska – mówi Anna Moderska, koordynatorka tego edukacyjno-rozrywkowego przedsięwzięcia.

Więcej…

 

Express Ilustrowany

Wieczory panieńskie czy kawalerskie ze striptizem to już przeszłość. Ci, którzy chcą nie tylko dobrze się bawić, ale również poszerzyć wiedzę na temat seksu, zapraszają… konsultantkę erotyczną.

Więcej:

Leave a Reply

Your email address will not be published.