Please – BDSM wymaga granic

Kiedy bawisz się w BDSM, musisz przyjąć ważne zasady.

BDSM (wiązanie, dominacja i uległość, sado-masochizm)  to forma erotyczna, która wydaje się nam najbardziej niegrzeczna i może nawet nieco brutalna. Kiedy jednak wejdziemy w ten świat, zaczynamy rozumieć, jak bardzo różnorodna, barwna i emocjonująca jest zabawa w dominację i uległość. Kluczowe tutaj nie jest wcale doznanie cielesne, a zabawa umysłem, który musi się poddać czyjejś woli całkowicie i wyłączyć wszelkie instynktowne odruchy obrony.

Produkty Please

To, co jest szczególnie istotne, by móc najpełniej bawić się w BDSM, to pełne zaufanie do partnera i pewność, że ból, który nam sprawia jest w 100% kontrolowany przez nas. Nie przesłyszeliście się. Jak najbardziej osobą naprawdę kontrolującą grę w dominację jest osoba uległa. W BDSM kluczową kwestią jest przekraczanie granic partnera wyłącznie za pełną jego zgodą, z założeniem, że w każdej chwili partner uległy może odmówić i wycofać się z gry. Partner dominujący powinien zawsze pod każdym względem dopytywać, czy uległy czuje się w porządku z aktywnością, którą się podejmuje. Pod żadnym pozorem nie powinien gwałtownie intensyfikować doznań, a raczej stopniowo je zwiększać monitorując dobrostan partnera, nad którym panuje. Nie jest prawdziwą grą BDSM sytuacja, w której partner dominujący ignoruje komunikaty drugiej osoby. To niezwykle ważne, by partnerzy zawsze mieli do siebie pełne zaufanie, a gra erotyczna, choć bolesna była prawdziwą przyjemnością.

Produkty Please

Słowo bezpieczeństwa w BDSM

Jedną z najważniejszych rzeczy, zwłaszcza przy wiązaniu, klapsach a tym bardziej bardziej ekstremalnych formach BDSM jest SŁOWO BEZPIECZEŃSTWA, które partner uległy będzie mógł wypowiedzieć w dowolnym momencie, kiedy będzie natychmiast chciał wyjść z roli. Dobrze jak wybrane słowo zupełnie nie ma związku z tym, co robimy w łóżku. Tradycyjne NIE może być elementem zabawy (on się broni, ona forsuje jeszcze bardziej), dlatego wybierajcie słowa, które z niczym erotycznym nie będą się w danym momencie wiązać. Np. “sałatka ziemniaczana” (Niektórzy wykazują się w takich momentach dużym poczuciem humoru i jako słów bezpieczeństwa używają nazwisk osób powszechnie uznawanych za niepodniecające czy wg nich odpychające, np. “Terlikowski” czy “Donald Trump”)

Dobre gadżety

Poza wzorcową komunikacją oraz ustaleniem słów bezpieczeństwa warto pamiętać o dobrym nastroju oraz dobrej jakości gadżetach erotycznych, które będą inspirować Was do podniecających scenariuszy.
Jeśli wybierasz gadżety, pamiętaj o takich, które na pewno będą wykonane z najlepszych i bezpiecznych materiałów. Jednym z ulubionych materiałów dla wielbicieli zabaw BDSM jest skóra. Powodem tego jest fakt, że naturalna skóra jest materiałem wytrzymałym. Warto pamiętać, że skóra nie jest materiałem tanim i jeśli naprawdę interesuje nas produkt wysokiej jakości, a nie gadżet stworzony z kompozytów skóropodobnych, sięgnijmy po marki które mogą potwierdzić jakość swoich produktów oraz kontrolują proces produkcyjny.

Kajdanki Please Jane