Kubeczek menstruacyjny – rewolucja na każdy okres

Miesiączka wielu kobietom do niedawna kojarzyła się z dodatkowym obciążeniem i niczym przyjemnym – kubeczek menstruacyjny jest na to sposobem.

Miesiączkowanie dla wielu z nas nie jest doświadczeniem miłym – oprócz kiepskiego nastroju mamy ból brzucha, przeciekające, wysuszające albo wyślizgujące się tampony, wystające sznurki, odparzające, widzialne pod spodniami podpaski, awaryjne bieganie do apteki po środki czy wreszcie wysyłanie partnera z odsieczą. Ah no i zapomniałabym prawie o zapachu, którego ślady od czasu do czasu na tym czy innym tamponie lub podpasce wkręcają nam, że to, co mamy między nogami nie jest niczym przyjemnym ani naturalnie zdrowym.

kubeczek menstruacyjny

Na szczęście to się kończy, a wszystko dzięki Kubeczkom Menstruacyjnym, które pokażą Wam, że miesiączka nie dość, że jest naturalnie normalna, to jeszcze pozwolą po prostu polubić własne ciało, bo negatywne elmenty miesiączkowania zwyczajnie przestają być istotne.

Kubeczek menstruacyjny jest produktem wielorazowego użytku

Dzięki temu nie musicie biegać tu i tam w poszukiwaniu tamponów, podpasek i wkładek. Nie musicie zapytać szuflad tymi produktami, nie musicie nikogo wysyłać po pudełko ani dopytywać w biurze, czy któraś koleżanka ma może awaryjny tampon. Kubeczek możesz mieć zawsze przy sobie – a jak zakupisz kubeczek Fun Cup Fun Factory, to zawsze jeden może czekać w domu, drugi może czekać w torebce.

Oszczędzasz pieniądze

To wynika z faktu wielorazowości użytkowania produktu. Kubeczek możesz używać nawet 10 lat! Jeśli co roku wydajemy kilkaset złotych na środku higieniczne miesiączkowe, za tę kwotę mogłybyśmy zakupić w roku kubeczki kolejnym 2 kobietom. Gdyby 10 kobiet w Twoim otoczeniu zrobiło to samo, w ciągu 5 lat 320 kobiet miałoby kubeczki. A gdyby te 320 kobiet zrobiło to samo, to w przeciągu kolejnych pięciu już 10 tysięcy miałoby kubeczek. I to bez wydawania więcej niż wydawane jest teraz!

kubeczek menstruacyjny

Chronisz ziemię

A teraz wyobraź sobie, że w ciągu całego “okresu” miesiączkowania w życiu każda z nas zużywa średnio ok 130 kg środków higienicznych – tamponów podpasek. To daje ok 7,5 kilograma rocznie. W przypadku populacji 10 tysięcy kobiet przez okres 10 lat to 750 000 kilogramów dodatkowych śmieci. Kiedy używasz kubeczka chronisz ziemię!

Dbasz o swoją pochwę

Kubeczek nie wysusza wyściółki pochwy, nie wchłania naturalnej wilgoci. Dzięki temu dzieje się kilka rzeczy. Po pierwsze śluzówka pochwy nie ulega otarciom i uszkodzeniom. Po drugie Zwilżona, niepodrażniona pochwa lepiej broni się przed infekcjami. Po trzecie, kiedy uprawiamy seks w czasie miesiączki lub bezpośrednio po, nie mamy tego niepzryjemnego suchego uczucia.

kubeczek menstruacyjny

Masz przyjemniejsze doświadczenia z własną krwią i miesiączką

Ważnym elementem układanki jest niezaleganie w pochwie ani w jej okolicach zepsutej krwi, która ulega utlenieniu w podpasce i u dołu tamponu, generującej niezbyt przyjemny zapach. Kubeczek menstruacyjny nie przepuszcza tlenu do krwi. Ponieważ zawartość kubeczka nie ma kontaktu z tlenem, wylewana krew jest zdrowa i ma co najwyżej naturalny lekko metaliczny zapach.
Mimo, że mamy do czynienia z płynną krwią, doświadczenie jest znacznie bardziej przyjazne niż konfrontacja z czarną pozasychaną częściowo a częściowo gnijącą substancją w tamponach i podpaskach.

kubeczek menstruacyjny

Wygoda dla kobiet z tyłozgięciem macicy

Nie musisz być skazana na podpaski tylko dlatego, że tampony są dla Ciebie torturą. Miękki i giętki kubeczek menstruacyjny doskonale spełni swoją rolę i umożliwi Ci cieszenie się życiem, niezależnie od tego czy masz okres, czy nie!

Beztrosko przez godziny!

Dzięki kubeczkowi nie musisz myśleć o miesiączce nawet do 12 godzin, w zależności od intensywności miesiączki. W pierwszym lub drugim dniu być może warto opróżnić go w środku dnia, jednak w kolejne, spokojnie możesz kubeczek zostawić w pochwie na cały dzień pracy i opróżnić go pod prysznicem. Z kubeczkiem możesz też beztrosko spać, nie martwiąc się zaplamieniem pościeli.

kubeczek menstruacyjny

Możesz uprawiać seks

Z pewnością nie ma sensu bawić się w głęboką penetrację waginalną w czasie, kiedy w pochwie znajduje się cokolwiek innego. Jednak seks to nie tylko penetracja, a kubeczek Fun Cup umożliwia Ci naprawdę ogrom swobody w łóżku. Po pierwsze, nie musisz się martwić zapachem, sznurkiem i plamami. Po drugie partner/ka ma pełen dostęp do wejścia do pochwy, łechtaczki. Całkiem swobodnie możecie uprawiać seks oralny oraz delikatną stymulację dłonią lub wibratorem wejścia do pochwy i łechtaczki. Kiedy wyjmiesz kubeczek Twoja pochwa jest zwilżona i gotowa na penetrację, bez potrzeby używania dodatkowej lubrykacji z powodu wysuszenia wyściółki tamponem. Z kubeczkiem swobodnie uprawiasz seks oralny, seks analny oraz pegging – pozostając stroną aktywną – kubeczek nie utrunia korzystania z uprzęży i dild.

Czy już wiesz dlaczego kubeczek menstruacyjny jest idealny? Mamy nadzieję, że teraz jest to jasne jak Słońce. Wybieraj kubeczek i ciesz się życiem!

…………………………………………………………………………………………

Dowiedz się wszystkiego o kubeczku menstruacyjnym Fun Factory Fun Cup KLIKAJĄC TUTAJ

………………………………………………………………………………………….

Jeśli od razu chcesz kupić kubeczek, możesz też od razu kliknąć w wybrany kubeczek poniżej:

 ROZMIARa  ROZMIARB DECYZJA