Zabawa męską pupą

Seks analny – bierny – może być nieco przerażający dla heteroseksualnego faceta. Przynajmniej na początku. Nie znaczy to, że heterycy nie są zainteresowani tym tematem. Przyjrzyjmy się kilku sprawom, które mogą mężczyzn trapić i czego mogą się obawiać przed zabawą ich tylną strefą. A przyjrzeć się warto, bo w perspektywie jest seks, który zapewnia ultraintensywne orgazmy rodzajowi męskiemu oraz dużo łóżkowej kontroli kobietom!

Zanim przeczytasz artykuł do końca, możesz obejrzeć nasz krótki film o Bootie Ring! Jeśli wolisz czytać w tej chwili, reszta artykułu znajduje się pod filmem!

Czy seks analny jest bolesny?

Jeśli kiedykolwiek przechodziłeś badania medyczne per rectum, możesz mieć wyobrażenie, że każda zabawa analna też właśnie tak wygląda. Prawda jest jednak taka, że nieprzyjemne doznania wiążą się z brakiem relaksu, napięciem, zdenerwowaniem. Kiedy się kochasz, uprawiasz seks, sytuacja jest zdecydowanie inna – nieforsowanie i pieszczoty otwierają wszystkie drzwi!
(disclaimer: jeśli chodzi o kobiety, tyczy się ich TO SAMO drodzy Panowie!)

Co będzie myślała o mnie dziewczyna, żona, partnerka?

Z uwagi na dość rygorystyczne i ortodoksyjne poglądy panujące w naszym kraju, zapewne jest sporo kobiet i mężczyzn, dla których zabawa pupą partnera jest kontrowersyjna. Prawdą jest jednak to, że coraz więcej osób otwiera się na ten konkretnie temat. Do tego dochodzi znana niemalże wszystkim uważnym “studentom seksuoloerotyki tulipanowej”znany temat KOMUNIKACJI – rozmawiajcie ze sobą o seksie, poznawajcie zagadnienia sekspozytywności, cieszcie się sobą nawzajem bez osądzania! Jeśli rozmawiasz z partnerką, jeśli jesteście otwarci, żaden temat nie powinien być trudny do rozmowy! Tym bardziej, że według badań kobiety bywają bardziej otwarte na eksperymenty!

Słowo do Pań:
Kochane dziewczyny. Fakt, że mężczyzna będzie odczuwał rozkosz ze stymulacji odbytu w żaden sposób nie określa jego orientacji seksualnej. Pupę wszyscy mamy taką samą, a mężczyźni dodatkowo mają prostatę, do której najłatwiej dotrzeć właśnie przez anusa, a stymulacja której zapewnia niezwykłe doznania. Kochajcie ciała swojego partnera tak jak on kocha Wasze ciało.

Po co mi anal w ogóle?

Intensywność wrażeń podczas seksu analnego u mężczyzn jest nieporównywalna z czymkolwiek. Wrażenia są emocjonujące i totalne. W połączeniu z tradycyjnymi pieszczotami penisa lub seksem penetracyjnym – orgazm wywołany stymulacją odbytu więszkość mężczyzn, którzy go przeżyli określa jako niewiarygodne. Jeśli jesteś ciekawy wrażeń erotycznych, już wiesz po co Ci ta forma seksualna.

Czy uprawianie seksu analnego oznacza, że mogę być ukrytym homoseksualistą?

Z seksem analnym wiążą się społeczne mity, które naznaczają osoby lubiące te formę. Fakt, że niemalże mimochodem łączym grecki seks z homoseksualizmem powoduje, że wielu wrażliwych na bodźce i lubiących doświadczenia płynące ze swojego ciała facetów hetero rezygnuje z tej formy z powodu włąsnie tego stygmatu.
Ciało jest ciałem. Układ nerwowy i bodźce seksualne są po prostu układem nerwowym i bodźcami. Niczym więcej. To jaki kontekst nadamy stymulacji zależy tylko od nas. Jeśli uprawiamy seks z partnerką, która nas podnieca, jeśli cieszymy się swoją męskością, fakt, że podnieca nas jak ta partnerka stymuluje nasz odbyt zdecydowanie przemawia za heteroseksualnością, którą żyjemy. Nie ma w tym większej filozofii.
A jeśli podniecają Cię osoby tej samej płci, jeśli naprawdę marzysz, by takie osoby stymulowały Twoje ciało – nie ważne w sumie w jaką część tego ciała, być może jesteś homoseksualny albo biseksualny. I co w tym złego? Zupełnie nic! Fantastycznie, że lepiej się poznajesz i w ten sposób możesz żyć w pełnej zgodzie ze sobą!

Higiena

Wielu ludzi ma obawy, że seks analny jest brudny. Może być, to fakt. Ale też nie dość trudno jest zaprowadzić porządek w okolicach pupki. Trzeba zdecydowanie się wypróżnić, wziąć prysznic i wymyć odbyt od zewnątrz i też w środku. Możesz to zrobić ostrym strumieniem prysznica, możesz też spróbować lewatywy z wody z nikłą ilością delikatnego mydła – zrobić ją pod prysznicem albo nad toaletą – jak Ci wygodniej. Zdecydowanie NIE WYBIERAJ żadnych środków na przeczyszczenie, bo atrakcji będziesz mieć aż nadto.

Zabezpieczamy tyły

Istnieje kilka ważnych kwestii związanych z bezpieczeństwem w seksie analnym. Najwięcej uwagi warto poświęcić kwesti nadrywania tkanej, mikronaderwań. Łatwo temu zapobiec używając dużej ilości lubrykantu zarówno do zabaw palcem, penisem czy gadżetem. Nigdy nie ma za dużo lubrykacji w tej kwestii. Jeśli bawicie się bez gadżetów erotycznych warto wybrać lubrykant silikonowy, który nie paruje i nie wchłania się tak szybko jak wodny – dzięki czemu poślizg jest znacznie lepszy.

Jeśli chodzi o używanie gadżetów erotycznych, wybieramy te, które mają blokady uniemożliwiające wsunięcie się zabawki do odbytu. Wyciągnie jej u lekarza nie jest pewnie wymarzonym finałem upojnej nocy. Gadżety używane analnie powinny być z dobrych materiałów o nieostrych krawędziach. Dobrze jest też zwracać uwagę na ich rozmiar – im mniejsze doświadczenie, im większe napięcie, tym lepiej wybrać coś subtelniejszego.
Materiał z jakiego wykonane są najlepsze gadżety do seksu analnego to taki, który bardzo łatwo utrzymać w czystości. Szkło, stal chirurgiczna czy silikon medyczny. Mycie ich nie stwarza żadnych problemów, jak również w zakamarkach nie pozostaną resztki wydzielin czy wydalin.
Jeśli gadżetu używacie też do innej aktywności niż analna (jak wibrator) warto używać dodatkowo prezerwatywy na tej zabawce.

pochwica4

Techniki rozkosznych zabaw analnych

Fingering, czyli paluszkowanie
Delikatnie i dla początkujących. Koniecznie z zadbanymi dłońmi. Możecie użyć rękawiczek lub specjalnych osłonek na palce (do kupienia w sklepach erotycznych). Bardziej przygodowi wybiorą osłonki z wypustkami! Konieczny jest lubrykant!
Analingus, rimming czy lizanie pupy
Brzmi ostro, ale przy zachowaniu szczególnej higieny staje się niezwykle ekscytująca. Można używać ust, języka czy zębów. Połączone z ręczną stymulacją penisa nabiera uroczej nazwy “zardzewiałego puzonu”!

Pegging
Akt oddania i otwartości z dwóch stron. Do peggingu używa się podwójnych dild lub dild na uprzężach strap-on. Partnerka staje się stroną aktywną i wybranym dildem może partnera penetrować – dokładnie tak samo, jak on penetrowałby ją. Dilda podwójne, zaprojektowane specjalnie dla kobiet umożliwiają stymulację podwójną obojga partnerów.

Masaż prostaty
Właściwie masaż prostaty jest fingeringiem, z tą różnicą, że zamiast skupiać się na samym anusie, palec wędruje dość głęboko i ruchem “choć tutaj” pieści i uciska prostatę – organ odpowiedzialny u mężczyzn za mechanikę wytrysku oraz wypełnienie spermy. Masaż prostaty wzmaga erekcję i zapewnia intensywny orgazm. Jeśli jest połączony ze stymulacją oralną, efekt jest tym intensywniejszy!
Delikatny masaż prostaty jest niezwykle ważny z punktu widzenia męskiego zdrowia. Opróżnianie prostaty z płynu zapewnia wysokie działanie antynowotworowe dla tego organu

Na koniec pięć najważniejszych zasad udanej zabawy analnej dla biernego gościa:

  1. Zawsze pamiętaj, żeby oddychać i się rozluźniać – zwłaszcza w obrębie tyłka
  2. Myj odbyt i miej pod ręką takie rzeczy jak mokre chusteczki, rękawiczki, ręcznik
  3. Nigdy nie ma za dużo lubrykacji!
  4. Wypróżnij się
  5. Komunikacja, komunikacja, komunikacja!

Być może pierwszy raz zabawy z męską pupą będzie zaskakujący dla Was obydwojga. Być może emocje będą zupełnie inne niż oczekiwaliście. Może będzie trochę dziwnie, ale może też bardzo bardzo miło. Pamiętajcie, fakt, że podejmujecie się jakiejś aktywności, nie oznacza, że musicie się nią bawić potem zawsze, czy choćby nawet drugi raz. Dlatego warto choćby spróbować!