Narzędzie do intensywnego orgazmu

Brak orgazmu u wielu kobiet to nierzadko problem czysto techniczny – brak wprawy w pieszczotach, nieznajomość ciała i własnych orgazmicznych możliwości. Im więcej orgazmów przeżywamy, tym łatwiej je sobie “fundujemy”.Pomocne bywają gadżety, które ułatwiają dosięgnięcie do odpowiednich punktów, wymasowanie miejsc, dociśnięcie i rozpieszczenie.

Jednym z takich punktów, nad którymi warto się pochylać jest punkt G i górna część wejścia do pochwy -które rozmasowywane podczas stymulacji zewnętrznej części łechtaczki, a u niektórych kobiet i same, zapewniają bardzo intensywne szczytowania.

Punkt G to szczególnie miejsce, które warto masować stanowczo, ale nie gwałtownie. Zamiast pocierania zafundować mu docisk. Świetnymi do masażu punktu G będą dilda sztywne, wygięte specjalnie do punktu G. Takie dilda mogą być szklane lub metalowe.

Dilda szklane omówiliśmy w filmie realizowanym dla Tulipana:

Film o dildzie metalowym, prosto z serii gadżetów Pięćdziesiąt Twarzy Greya przygotowaliśmy razem z Tulipanem. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś o tym cudzie i dlaczego świetnie działa na orgazmy, koniecznie zajrzyjcie.