Największy organ seksualny

Skóra to Twój największy organ seksualny. Nie penis, nie piersi, nie tyłek…

Największy organ seksualny

Przeciętna powierzchnia skóry to 5 m2, która usiana jest zakończeniami nerwowymi reagującymi na wszelkie wrażenia płynące z zewnątrz. Zmysłowy dotyk, całowanie, ssanie i inne pieszczoty doskonale wzbogacają grę erotyczną podnosząc poziom podniecenia seksualnego i wzmagając na przykład zwylżenie pochwy, bez dotykania narządów płciowych.

Gdzie pieścić

Kontakt ze skrórą partnera stymuluje produkcję oksytocyny, hormonu przywiązania, szczęścia i rozkoszy. Najwrażliwsze miejsca na ciele to skóra Twojego nosa, powiek oraz ust. Podobnie uszy, wnętrze ud czy obszar pleców poniżej wysokości pępka. Każdy dodatkowo ma też swoje własne punkty na ciele – szyja, zgięcia łokci, dłonie czy pośladki. Ludzie pomijają, zupełnie niepotrzebnie, nadgarstki, perineum, odbyt czy palce dłoni lub stóp. Wszędzie w tych miejscach rozbudzone miejsca wysyłają do mózgu sygnały o rozkoszy i przygotowują genitalia na aktywność seksualną.

Dlatego nie ma powodu, by rezygnować z pieszczenia tych stref zanim nie przejdziemy “do sedna”. Czasem nie wiemy jak się za to zabrać i pomoc kosmetyków erotycznych może nam to ułatwić. Poprowadzić dłonie, usta, język. Zapraszamy do materiału, w którym opowiemy Wam o kremie do pielęgnacji pośladków. Potem zapraszamy do zabawy w lekarza ze swoim kochankiem/kochanką.