Erotyczne DIY

Wiemy, wiemy! Daliście ciała, nie zrobiliście na czas zakupów w sklepie erotycznym. Ale mamy rozwiązanie! 
To nie Wigilia, zwykłe sklepy otwarte są normalnie… a to znaczy, że możecie zorganizować sobie swoje własne ekscytujące doznania, z gadżetami i zmysłowością DIY czyli “Zrób to Sam”.

Ekscytująca kąpiel

Potrzebujesz 4 litrów mleka – wlejesz je do ciepłej wody, płatki róż – rozsypiesz na powierzchni, a olej kokosowy przyda Ci się do masażu ramion podczas kąpieli. Świece w łazience dopełnią cudownego nastroju, a słuchawka prysznica będzie doskonałym wibratorem…

Jeśli masz ochotę na rozkosznie pachnący dodatek do kąpieli ze sklepu erotycznego, użyj olejku do masażu YESforLOV.

Łóżko pełne miłości…

Wyprowadź z domu wszelki element zakłócający. Może do babci? Babcia oczywiście też zasługuje na Walentynki, ale jestem pewna, że Wam pomoże w tak ważnej chwili.

Kup kwiaty, w pierwszym lepszym wielkopowierzchniowym sklepie, w którym na pęczki bukietów i bukiecików z róż. zerwij wszystkie płatki i rozsyp na świeżo zmienionej pościeli.

Pokój udekoruj świecami (w miejscach bezpiecznych, żeby się firanki nie zajęły…)

Tak przygotowane gniazdko będzie idealne na wieczór. Ważna sprawa! Pamiętaj, żeby ogrzewanie działało – im cieplej przy seksie, tym lepiej! Kobiety, którym jest ciepło w czasie seksu lepiej szczytują.

Maska na oczy

Na pewno masz w domu apaszkę lub jedwabny szalik. Taki gadżet sprawdzi się nie tylko jako opaska na oczy, ale też ekscytujące kajdanki!

Kajdanki

Zamiast kajdanek możesz swobodnie użyć czarnych pończoch (nawet tych “z oczkiem”)! Pamiętaj, by nie wiązać ich zbyt mocno, oraz by przy łóżku mieć nożyczki, żeby w razie czego przeciąć nylony. Nie stosuj pończoch do krępowania okolic szyi.

Jadalna farba do ciała

Delikatny pędzelek, miseczka i rozpuszczona czekolada – oby nie za gorąca! Lepiej rozpuszczać czekoladę pełnomleczną, szybciej się topi, przez co jest mniej ciepła.

Świeca do masażu

Świeca do masażu jest płynna, pachnąca i ciepła… jednak nie zdążyliście jej kupić…
Nie używaj jakiejkolwiek świecy. Możesz za to z powodzeniem zakupić olej kokosowy w sklepie spożywczym lub kosmetycznym. Ma niską temperaturę topnienia, pozostanie miło ciepły w płynnej formie. Możesz wylewać go z dzbanuszka do mleka bezpośrednio na ciało!

Jakkolwiek emocjonujące miałyby być atrakcje w Walentynki (lub każdy inny podniecający wspólny wieczór) najważniejsza będzie uwaga poświęcona partnerowi i partnerce. Wspólne pragnienie miłości, intymności i bliskości. Warto być czułym i być przez te kilka godzin tylko dla siebie.

W naszym tutorialu nie uwzględniliśmy żadnych gadżetów “dopochwowych” ani “analnych” produkcji własnej, bo nie zachęcamy Was do tego. Jeśli chodzi o penetrację, najgoręcej namawiamy do korzystania z gadżetów, które spełniają wysokie standardy higieniczne.