Seks z niedoświadczoną partnerką

Jak zrobić by seks z niedoświadczoną partnerką upewnił ją w tym, że jesteś najlepszym kochankiem? Wbrew pozorom nie wystarczy po prostu wybrać osoby niedoświadczonej… trzeba trochę bardziej się postarać. O tym, co warto robić, żeby ta kobieta myślała o Tobie jak o najlepszym kochanku na ziemi  w kilku zwięzłych punktach

Ludzie bywają w seksie mało doświadczeni. Wszyscy! Czasem nawet mnogość partnerów nie świadczy nijak o tym jak dobrze umiemy się kochać.  Nieodpowieni partner to nie tylko brak umiejętności sprawiania przyjemności jemu/jej – to przede wszystkim kompletna nieznajomość własnej seksualności, własnych kompetencji erotycznych czy umiejętności odczuwania rozkoszy. Kobieta może na swojej drodze spotkać naprawdę nieudolnych kochanków, zanim nie trafi w Twoje ramiona. Chcesz, żeby dowiedziała się jak NAPRAWDĘ wygląda seks? Oto kilka cennych rad, które pozwolą Ci uprawiać ogródek miłości w najlepszy sposób z możliwych!

Daj jej czas

Pierwsze i najważniejsze to czas, który jest potrzebny zarówno po to, by zdecydować się na kolejny krok w związku, jak i na to by w czasie seksu dobrze się podniecić. “Time is on my side”  – tę piosenkę Rolling Stonesów powinieneś powtarzać jak mantrę i powoli rozbudzać partnerkę, bez przyspieszania czegokolwiek.

czas-para

Kod przełamujący wstyd

Kobieta może krępować się mówić, zwłaszcza w czasie seksu, czego by oczekiwała. Z wielu powodów – albo miała wcześniej kiepskich partnerów, albo w wyniku wychowania po prostu boi się swoich pragnień i śmiałości… Zaproponuj jej grę – możecie wybrać kod kolorów lub liczb… Od 1 do 5 Twoja partnerka będzie określać satysfakcję w dotykania, całowania tej czy innej strefy swojego ciała, a Ty notuj w głowie wszystkie najlepsze punkty!

seks z niedoświadczoną

Seks z niedoświadczoną partnerką – trening delikatności

Gorący i ekscytująco-dynamiczny seks kusi… Kobiety mające niewiele doświadczenia w seksie czasem sądzą, że tego oczekują od nich partnerzy i zachowują się w łóżku bardzo dynamicznie, jednak niekoniecznie za tym idzie prawdziwe odczuwanie rozkoszy. Wiemy, że Ty nie chcesz, żeby jej przyjemność była taka sobie – w końcu trafiła na właściwego kochanka! Dlatego baw się delikatnością, zmysłowością, rozmasowuj, głaszcz, pieść. Nie bój się dotykać całego jej ciała, które zwyczajnie potrzebuje Twoich rąk!

Wulwa jak kwiat

Wagina każdej kobiety jest wyjątkowa – nie ma dwóch identycznych wulw, identycznych warg sromowych czy łechtaczki. To miejsce jest tak szczególne dla seksu, jak Twój penis dla Ciebie. Dlatego poświęć kobiecej cipce dużo uwagi i czasu zanim zdecydujesz się w nią wejść. Zadbanymi dłońmi masuj, głaszcz, stymuluj. Pamiętaj, że orgazm kobiet ukryty jest w stymulacji łechtaczki. Nie tylko od zewnątrz! Możesz pieścić jej żołądź wystającą pod kapturkiem łechtaczki, stymulować wejście do pochwy kolistymi ruchami, masować strefę G (górna, lekko chropowata część pochwy, 3-5 cm za wejściem), wsuwać i wysuwać palce, nie przestając stymulować żołądzi łechtaczki. Rób to dokładnie, zwracając uwagę na to, jak reguje Twoja partnerka. Pod wpływem stymulacji pochwa będzie się zwilżać, ale też delikatnie rozszerzać i wydłużać, co możesz nawet wyczuć!

wulvas

Pytaj jej czego pragnie… rozmawiaj

Bądź otwarty na to, czego pragnie Twoja partnerka. Dotykają ją tak, jak ona lubi, tam gdzie lubi. Proponuj nowości, uważnie się wsłuchując w to jak reaguje – nie tylko werbalnie, ale ciałem. Nigdy nie rób nic na co nie masz zgody.

Nic nie zbliża partnerów jak intymna rozmowa o tym, co cudownego wydarzyło się w łóżku i co może wydarzyć się znowu – rozmawiaj z nią odważnie, kiedy jesteście razem i uczcie się mówić wprost o swoich marzeniach oraz słuchać marzeń drugiej strony bez pretensji.

wakacje-romans

Nie spiesz się

Na wszystko będzie czas, jeśli jesteś gotowy poczekać! Realizowanie Twoich marzeń seksualnych na czas może zwyczajnie ją ostudzić. A nie chcesz chyba wystudzonej partnerki, która słabo będzie wspominać seks z Tobą? Seks z niedoświadczoną partnerką to nie bieg przez płotki.
Mężczyźni, którzy poświęcają czas na rozwój seksualny swoich partnerek, interesują się nim i pielęgnują go jak ogród, są przez nie bardzo wysoko oceniani jako kochankowie. Nawet po rozstaniu, taki mężczyzna wspominany jest z rozżewnieniem w niektórych sytuacjach…

Pomoc gadżetów

Nie szarżuj! To pierwsza i najważniejsza rzecz przy seksie z niedoświadczoną osobą… Ale nie unikaj zabawek.

Wibratory to wspaniałe gadżety, które doskonale potrafią wypieścić i rozpieścić, dobrze jest jednak wybrać wibrator przyjazny, pasujący do potrzeb partnerki – nie musisz angażować do zabawy wielkiego realistycznego “dingdonga”. Wibrator poza tym świetnie się sprawdzi jako trener jej przyjemności kiedy Ciebie nie ma w okolicy. Masturbując się Twoja partnerka będzie poznawała swoje ciało i zaprzyjaźniała się z przyjemnością płynącą z ciała.

Oczywiście oprócz wibratora warto wybrać gadżety mniej oczywiste, bardziej waniliowe… jak świeca do masażu, olejek czy żel stymulujący do ciała. Zestaw kosmetyków erotycznych, z szarfą do zawiązania oczu potrafi wyczarowań niezwykłe doświadczenia, które zostają z partnerami na długo.

wibrator

 

Przytulajcie się

Przytulanie ma cudowne właściwości – odstresowuje, otwiera, zbliża, daje poczucie bezpieczeństwa. Kobieta wtulona w twoje ramiona będzie wiedziała, że jest przy tobie bezpieczna. Seks z niedoświadczoną partnerką staje się coraz lepszy, jeśli ona może Tobie zaufać i czuć się przy Tobie bezpiecznie w chwilach intymnych.

 

Wyjdźcie z łóżka

Żeby seks był świetny… trzeba czasem nie uprawiać seksu, ale razem go nie uprawiać! Co to znaczy – a no to, że warto angażować się we wspólne ekscytujące przedsięwzięcia. Wycieczki, podróże czy choćby kino. Jedna wycieczka rowerowa w pięknej okolicy to zapas endorfin na cały wieczór i gorącą noc!

trips

Uwielbiaj jej ciało

Kobiety wyczuwają najmniejszy fałsz, jeśli chodzi o traktowanie ich ciała. Te nieśmiałe często miewiają kompleksy i niemalże nadwrażliwość na odrzucenie. Same też często nie doceniają tego, czym w seksie jest ich ciało. Pokazuj, że lubisz jej ciało, że jest warte głaskania, dotykania i doceniania. W ten sposób przebijesz się do jej wrażliwszej i bardziej gotowej na doznania części kobiecości…

 

Zachęcaj ją do aktywności

Daj znać partnerce, że może przejmować inicjatywę, że może inicjować seks i wymyślać scenariusze Waszych zabaw. Pokazuj jej, co Tobie sprawia przyjemność i jak ona może rządzić w łóżku. Odważna kobieta to szczęśliwa kobieta!