Jak pieścić łechtaczkę

Nie tylko mężczyźni chcą wiedzieć jak pieścić łechtaczkę. Kobieca łechtaczka to prawdziwe cudo ukryte w kobiecych lędźwiach. Ukryta przed wzrokiem często ma sporo tajemnic nawet przed ich właścicielkami! Dziś opowiemy Wam, jak możecie stymulować i pieścić łechtaczkę.

Możesz pieścić łechtaczkę bezpośrednio na żołądzi.

orchidea

Niektóre kobiety mają łechtaczki dumnie wystające u szczytu warg sromowych. Prężą się i łatwo je pieścić, głaskać i stymulować.
Pieszczenie takiej łechtaczki nierzadko wymaga delikatności i subtelności, bo żołądź jest ekstremalnie wrażliwa.
Inne kobiety mają łechtaczki tak małe, że ich żołądź ukryta jest głęboko w kapturku łechtaczki (fałd warg sromowych). Żeby pieścić ją bezpośrednio trzeba kapturek odsunąć.
Idealnym narzędziem do pieszczenia łechtaczki bepośrednio jest… język i usta! Miękkie, subtelne, śliskie… to dlatego seks oralny jest bezkonkurencyjny jeśli chodzi o stymulację tego obszaru łechtaczki.

Trzonek

Jeśli nie lubisz bezpośrednich wrażeń, wystarczy masować trzon łechtaczki ukryty pod delikatną skórą warg sromowych. Czujesz go pod kapturkiem łechtaczki – wałeczek, który możesz stymulować, zaczepiać, głaskać, masować wzdłuż dwoma palcami, przesuwać na prawo i lewo. Im bardziej jesteś podniecona tym wyraźniej go czujesz.
Dłoń może poruszać się po całej wulwie, masując wargi sromowe, a przez to poruszać trzonem i żołądzią jednocześnie.

Jeśli chcesz wiedzieć, jaki gadżet sprawdzi się do pieszczot łechtaczki na zewnątrz, obejrzyj film, a potem czytaj dalej!

ZOBACZ VOLTĘ W SKLEPIE KLIKAJĄC TUTAJ!

Wejście do pochwy

Wejście do pochwy to doskonałe dotarcie do gąbczastych struktur łechtaczki układających się wokół wejścia do pochwy. Palec może kręcić kółka w wejściu, dokładnie masując i poruszając łechtaczką. Możesz użyć więcej niż jednego palca, jeśli lubisz intensywniejsze dociśnięcie.

Jak pieścić łechtaczkę od środka?

Żeby pieścić łechtaczkę, warto sięgnąć po strefę Graffenberga. Punkt G to wyjątkowe miejsce w pochwie. Na jego wysokości ściana ma wyraźnie nieco inną strukturę – jest lekko chropowata, powiększa się podczas stymulacji. Oprócz tkanki gąbczastej wrastającej w ciało łechtaczki w tym obszarze znajdziemy gruczoły okołocewkowe Skenego. Działające jak gruczoł prostaty, stymulowane razem z ciałami gąbczastymi łechtaczki od środka pochwy tworzą niewiarygodnie seksualną i sensualną strukturę. Masowanie i stymulacja tego obszaru umożliwia kobiecą ejakulację!

Poruszaj nią sama!

Pamiętasz ćwiczenie mięśni dna miednicy? Skurcz, rozkurcz, skurcz, rozkurcz… Ćwiczenie Kegla pozwala na poruszanie całą łechtaczką, stymulowanie jej bez dotykania. Dlatego ćwiczenie to, przy sprawnych mięśniach jest bardzo przyjemne! Trenuj mięśnie kulkami dna miednicy, a ponadto używaj ich w czasie seksu. W ten sposób rozbujasz dodatkowo swoją łechtaczkę.

Z każdej strony

Łechtaczka kocha być pieszczona z każdej strony. Stymulowana, masowana, głaskana i uciskana. Możesz odkrywać ulubione sposoby własnymi dłońmi, dłońmi partnera, jego/jej ustami lub wibratorem!

Wielbicielki mruczących wspomagaczy doskonale wiedzą, co lubią. Każda z nas ma swój sposób na pieszczoty, swój kształt, swoje tempo. Jednak są wibratory, które zrobią to doskonale i pozwolą zorientować się, jaki rodzaj pieszczot będzie dla nas najodpowiedniejszy.

girls_600

Miss Bi oraz Lady Bi to gadżety Fun Factory, które zostały zaprojektowane tak, by bezbłędnie trafiać w każdą wrażliwą strefę królowej łechtaczki…

Dwa niezależne silniki pozwalają pieścić łechtaczkę z dowolną mocą, a nawet wyłączyć w dowolnym momencie którykolwiek z nich. Wypustka łechtaczkowa jest duża, a grubość wibratora bezpośrednio przy wejściu do pochwy na tyle szeroka, by stymulować najdokładniej wejście do pochwy. Wybrzuszenie pozwala dosięgnąć do punktu G, podobnie jak wygięte końcówki wibratorów.

Te wibratory są przyjaciółmi naszych organów seksualnych i naszych orgazmów, które stają się dzięki nim bujne i wspaniałe! Kliknij w obrazek i wybierz swoją BI a dylemat jak pieścić łechtaczkę zupełnie zniknie z Twojego życia.

Toy_LADY-Bi_1211035

jak pieścić łechtaczkę miss bi