Klapsy na piątkę – spanking dla początkujących

Klapsy… podniecają wyłącznie wtedy kiedy uprawiają je dorośli między sobą, za obopólną zgodą. Co zeobić by się udały?

Klapsy to prymitywna forma karania dzieci wyrażająca kompletną bezradność i ujawniająca skandaliczny wręcz poziom rodzicielskich NIEkompetencji, ale… jest idealną formą erotyczną jeśli w grę wchodzi dwoje dorosłych!

W kwestii klapsów jesteśmy na tak – o ile dotyczą TYLKO DOROSŁYCH i to za obopólną zgodą.

spanking_top

Klapsy to kwintesencja dominacji nad partnerem. Partner, który się temu dobrowolnie poddaje, oddaje się w ręce partnera/Pana/Pani i zdaje się na jego/jej łaskę. Idealnie jeśli są tak samo podniecające dla obu stron. Dodatkową ekscytującą stroną klapsów są ślady i zaczerwienienia, które zostają na ciele i które mogą przypominać o emocjonującej sesji.

Jak stosować klapsy i jak się tym cieszyć, opowiemy Wam w kilku punktach.

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

spanking_1

Rozpoczynając zabawę warto pamiętać o tym, że na klapsy muszą się zgodzić obie strony, należy uzyskać jasną zgodę partnera/ki na taką zabawę, jak również przestać natychmiast kiedy padnie hasło bezpieczeństwa zatrzymujące zabawę (takie ustalacie zawczasu, lepiej żeby było mniej oczywiste niż “Stop” czy “Przestań”)
Pamiętajmy, że jakiekolwiek “karanie” fizyczne z grze erotycznej nie ma i nie może mieć nic wspólnego z realną relacją. Jest to rodzaj gry – nie ma tu miejsca na faktyczne kary za nieodpowiednie zachowanie w życiu codziennym, ani na złe emocje i jako prawdziwa zemsta. Jest to zabawa i tylko tak ma się kojarzyć uczestnikom. Jeśli już wiemy to, możemy ruszać do dzieła!

Częstym zjawiskiem przy tego rodzaju formach są siniaki i otarcia. Nie trzeba się mocno martwić takim stanem rzeczy – siniaki są konsekwencją pękania naczynek krwionośnych i naturalnie, że się pojawiają przy klapsach. Żeby zmniejszyć opuchnięcie i złagodzić ból, przyłóż do obolałego miejsca paczkę lodu (lub mrożonych warzyw) na ok. 20-30 minut bezpośrednio po zabawie. Kontynuuj “leczenie” 2-3 razy dziennie tak długo, jak potrzebujesz.spanking_elvis

Możesz użyć kremu z dodatkiem Arniki lub żelu aloesowego, który jak dowiedziono przyspiesza proces gojenia. Świetnym rozwiązaniem jest krem do pośladków YESforLOV.
Uwaga, jeśli siniaki nie ustąpią w ciągu 4 tygodni, koniecznie wybierz się do lekarza – to może być objaw poważniejszego urazu.
Zawsze istnieje ryzyko uszkodzenia skóry, zwłaszcza jeśli używamy twardych, mniej płaskich narzędzi. Z powodu tego ryzyka, warto mieć pewność, że nie zakazimy się żadną chorobą przenoszoną przez krew. Jeśli masz więcej niż jednego partnera, wybieraj gadżety bez porów, higieniczne, które łatwo będzie zdezynfekować i odkazić pomiędzy każdą zabawą i partnerami.
Dodatkowo ważne jest, byś miał/a w zasięgu ręki zestaw do pierwszej pomocy, w którym znajdą się lateksowe rękawiczki oraz odkażacz antybakteryjny. Jeśli w czasie zabawy pojawi się głębokie cięcie, natychmiast przerwij!

Na koniec pamiętaj, że zbyt dużo uderzeń w jedno miejsce może być naprawdę bolesne. Zmieniaj cel, uderzaj w różne miejsca, z różną częstotliwością i upewnij się, że pośladki w pełni się wygoiły przed następną sesją.

Jeśli będziesz korzystać z naszych instrukcji, Wasza zabawa będzie bardzo udana!

Rzeczy jak najbardziej na “tak”:

 • spanking_femaleApteczka pod ręką
 • Obserwowanie i reagowanie na język ciała partnera i sygnały płynące od niego
 • Trzymanie się bardziej “tłustych” lub umięśnionych części ciała, jak pośladki i tył ud
 • Sprawdzenie narzędzi przed zabawą, żeby znać ich intensywność
 • Ćwiczenie na sofie lub poduszce, żeby przećwiczyć celność
 • Robienie między uderzeniami przerw co najmniej 3-sekundowych
 • Zgoda na słowo/sygnał “STOP” – bezpieczne słowo lub gest, który pozwoli zakończyć zabawę natychmiast

Rzeczy na “nie”:

 • Uprawianie spankingu przy jednoczesnym przyjmowaniu leków rozrzedzających krew (również Aspirynie)
 • Uderzanie za mocno lub/i za często
 • Blokowanie oddychania lub cyrkulacji
 • Uderzanie w kręgosłów, okolice nerek czy jakichkolwiek ważnych organów
 • Uderzanie częste i mocne długotrwale w jedno miejsce
 • Przesada! Nie chcemy, żeby pośladki zamieniły się w skórzany worek – a kiedy skóra jest kaleczona, bliznowacieje i z czasem się uniewrażliwia

Klapsy wymagają rozgrzewki

spanking_male

Upewnij się, że jesteś podniecona/y samą myślą o spankingu. Ważne jednak, żebyś nie był aż nadto podniecony i rzucił się w wir klapsów bez rozgrzewki… Musicie się do tego przygotować technicznie, ale tez psychicznie i fizycznie. Ciało musi być przygotowane i rozgrzane. Nie ważne więc, czy jesteś ubrany/a czy nagi/a, czas rozpocząć pompowanie krwi!

Określ, które miejsce będzie bite. Pupa jest najpopularniejszym i mówiąc szczerze, najbezpieczniejszym miejscem. Często też najbardziej seksownym i podniecającym, nie tylko dla fanów BDSM.
Klapsy w pupę są też stymulujące ze względu na bliskość narządów płciowych. Poza pupą dość popularne są uda, których uderzenie daje intensywne wrażenia (bardziej bolesne), ale też ręce, stopy, łopatki i piersi. Jeśli wybierasz inne części ciała niż pupa i uda, zdecyduj się na delikatniejsze narzędzie i używaj go delikatnie.

Kiedy już wiesz, gdzie będziesz uderzać, zacznij od delikatnego masażu. Delikatnymi okrągłymi ruchami masuj skórę, ściskaj, przyciskaj i przytulaj, żeby poprawić dopływ krwi w ten obszar. Możesz rozgrzać dłonie wcześniej, żeby upewnić się, że dotyk będzie dla partnera/ki przyjemny. Delikatne łaskotki, tarcie, a potem 4 klapsy (na każde miejsce). Jeśli Twoim narzędziem jest dłoń, ułóż ją lekko wypukle, w łódkę, uderzając przesuwaj dłonią w górę. Po każdym klapsie popieść genitalia partnera. Zakończ piątym, mocniejszym klapsem.

Pośladki się zaróżowiły? No to do dzieła!

Przyjmij pozycję

spanking_woman_male2

“Kary” cielesne wymagają odpowiedniej pozycji – więc przyjmij ją! Wybierzcie taką, która będzie wygodna dla Was obydwojga. Chodzi o to, żeby wybrać taką, która będzie sprzyjać cieszeniu się z zabawy. Jeśli dodatkowe męczenie się ma tu być atutem, wybieramy nieco mniej “leniwą” (czyli na przykład stojącą zamiast leżącej)
Oto kilka najbardziej popularnych propozycji.

Przez kolano
Partner dominujący siedzi, partner “karany” kładzie się w poprzek kolan karzącego. Pupa powinna być po stronie dominującej dłoni partnera. Jest to idealnie komfortowa pozycja nie tylko do karania, ale też pieszczot partnera z łatwym dostępem do krocza. Doskonała, jeśli narzędzie nie jest zbyt długie. Niestety w tej pozycji partner ma ograniczone pole widzenia. W tej pozycji partner może mieć związane nadgarstki lub nogi.

klapsy

Pochyl się
To bardzo ekscytująca pozycja do zabaw w dominację. Schylenie się i zaprezentowanie pośladków przed partnerem to wyraz całkowitego oddania. Taki niewolnik lub niewolnica cierpliwie czeka na “karę”, dając partnerowi możliwość dokładnego oglądania wszystkiego co mu/jej oddaje. Pozycja, z powodu naciągniętych mięśni pośladków i ud powoduje silniejszy ból podczas uderzeń, więc zalecamy ją zaawansowanym. Natomiast łapanie się za kostki jest dla prawdziwych ekspertów!

Wyprostuj się
Nie czas na gadanie. Wyprostuj się, ręce wzdłuż ciała, lub nad głową – wszystko zależy od tego czego będzie pragnął Twój pan lub Twoja pani. W tej pozycji najlepiej stanąć bokiem do siedzącego partnera, który może dogodnym narzędziem serwować klapsy. Długość narzędzia nie ma znaczenia – zawsze można się odsunąć. Miejsce klapsów powinno być potej samej stronie, co narzędzie.
Jeśli partnerzy się na to zdecydują, w tej pozycji można partnera związać.

spanking_woman_male

Połóż się
To najwygodniejsza dla osoby uległej pozycja. Dogodna też dla osób z problemami ruchowymi. W tej pozycji partner może położyć się na łóżku, sofie a nawet łóżku do masażu – jeśli taki posiadacie. Pozycja jest relaksująca i komfortowa. Łatwiej trafić dokładnie tam, gdzie chcemy. Jeśli pragniecie lepszych wrażeń, możecie pod biodra włożyć więcej poduszek – dzięki temu macie łatwiejszy dostęp do krocza partnera, a lekko napięta, podniecająco wypięta pupa dostanie więcej rozkosznego bólu.

Wiązanie Shibari

To już zabawa dla zaawansowanych. Pełne spętanie partnera całkowicie blokuje jego ruchy. Jest zupełnie bezradny i poddany. Dominujący partner może go dowolnie ustawiać, obracać, cieszyć się widokiem skrępowanego ciała. Warto zdecydowanie wziąć kilka lekcji wiązania shibari zanim zaczniemy bawić się w ten sposób.klapsy_2

Klęknij suczko/piesku i wypnij się
Dla naprawdę niegrzecznych zwierzaczków. Pozycja pod wieloma względami maksymalnie uległa. Ekspozycja pośladków, narządów płciowych i dodatkowe poniżenie w formie pozycji na klęczkach. W takiej pozycji doskonale można grać roleplay i dać pieskowi/suczce wiele klapsów, żeby zaraz potem zaspokoić jej głód pieszczot.
W tej pozycji klapsy są bardziej bolesne z uwagi na napiętą na udach i pośladkach skórę.

Narzędzia

tool_hand

Dłoń
Pójdziemy Ci na rękę i podpowiemy, że czasem wcale nie trzeba dodatkowych narzędzi. Dłoń jest najczęściej stosowanym “narzędziem słodkiej tortury”, ale też jest najłagodnieszym i najmniej bolesnym

tool_packa

Packa
Nie musisz zbytnio się nad tym zastanawiać. Packa to proste urządzenie. Im szersza, im mniej ozdobiona np ćwiekami, tym jest łagodniejsza. Pieszczotliwe mogą być nawet pikowane przyjemną satyną. Jeśli packa ma ćwieki lub wycięcia, będzie bardziej bolesna. Zróżnicowanie intensywności będzie też zależne od twardości materiału z jakiego jest wykonana packa.

pejcz___

Pejcz
Pejcz składa się z małych połączonych minibatów. Jest to coś w rodzaju miotełki – skórzanej, z ekoskóry, silikonowej lub sznurkowej. Właściwie możliwości ograniczone są wyłącznie kreatywnością producentów, a najbardziej wyszukane pejcze to prawdziwe dzieła rękodzielnicze. Ogony uderzają w ciało – uderzenia mogą być łagodne lub ostrzejsze w zależności od techniki, którą użyjecie., ..Najwspanialesze pejcze oprócz części bijącej, będą miały dilda zamiast rączki… tak jak DILDO ICICLES tutaj (kliknij)tool_pejcz

Bat krótki (szpicruta, palcat)

Wio! Klapsy szpicrutą to ekscytacja na innym poziomie. Ból jest żądlący, mocny, może się wzmagać wraz ze zmniejszającą się końcówką narzędzia. Najmniejszy ruch ramienia może spowodować wyraźne siniaki i czerwone ślady na skórze. Dodatkowo towarzyszy Wam ekscytujący świszczący dźwięk przy uderzeniach, dzięki giętkości i długości narzędzia. Z takim batem warto uważać.

Oczywiście to nie wyczerpuje wszystkich możliwości. Narzędzi jest całe mnóstwo. Możecie też użyć przedmiotów bardziej codziennych, jak trzepaczka do dywanów, linijka, szeroki pas czy tył szerokiej szczotki do włosów. Zwracajcie uwagę, by były to urządzenia czyste i bezpieczne w użyciu. Pamiętaj, że mogą być też bardziej bolesne. Sprawdzaj jakie dają wrażenia i czy to Wam odpowiada.

Opieka i troska po wszystkim

Kiedy już będzie po wszystkim, czas zaopiekować się swoim skarbem, które pozwoliło nam na klapsy. Pieszczoty, przytulanie, pachnąca kąpiel i miękka poduszka do siedzenia z kawą, winem lub gorącą czekoladą będzie świetnym rozwiązaniem. To co może okazać się przydatne to krem do pielęgnacji skóry. Krem do pielęgnacji pośladków YESforLOV (kliknij) czy chłodzący żel aloesowy – wszystko to, co skórę koi i pielęgnuje będzie w tej chwili odpowiednie. Pamiętaj, że choćby nie wiadomo jak ostro będziecie się bawić, partnerowi należy się troska i szacunek, jak również czułość – choćby za to, że tak nam uległ/a.

krem