Debiut sezonu – Zestra na kobiecy orgazm

Kobiety często narzekają na niedostateczną stymulację, rozkojarzenie, a wreszcie trudności ze szczytowaniem. Wiemy doskonale, jakim problemem jest kobiecy orgazm.

Z tego powodu dziś pokazujemy Wam ZESTRĘ – środek, który narobił sporo zamieszania, a jego skuteczność potwierdzono badaniami!

Zobacz film

 

Walka o kobiecy orgazm

Przemysł farmaceutyczny od lat podejmuje walkę o to, by stworzyć i opatentować “viagrę” dla kobiet. Większość środków proponowanych przez producentów nie działa jak powinna. Ostatnim pomysłem jest różowa pigułka, którą kobieta miałaby zażywać codziennie, żeby mieć poprawiony nastrój (to właściwie tabletka działająca na mózg, co długofalowo mogłoby mieć fatalne skutki), żeby skutkiem tego mieć ochotę na seks. Co to to nie!

Bo już od dawna istnieje środek, który zrobił rewolucję, a którego działanie potwierdzono badaniami!

ZESTRA – mix olejków esencjonalnych, które działając miejscowo rozbudzają, pobudzają i rozpalają. Powoduje znaczące podniecenie i ułatwia kobiece orgazmy. Wiele kobiet relacjonuje, że ZESTRA to zupełnie inna seksualna szajba, niezwykła i imoponująco skuteczna.

Być może właśnie dlatego najwięksi wydawcy telewizyjni w USA, podczas kiedy reklamują bez zahamowań środki na potencję dla kobiet, odmówiły reklamowania ZESTRY zasłaniając się “moralnością”. Fakt jest taki, że ZESTRA zrobiła bardzo dużo zamieszania – kobiety słusznie oburzyły się na podwójne standardy rządzące “męskim światem mediów” i postanowiły zaufać ZESTRZE mimo wszystko!

ZESTRĘ pokazywała w swoim programie Barbara Walters z Woopie Goldberg, Fran Dresher, Tyra Banks. Kris Jenner jest twarzą ZESTRY i mówi otwarcie: “Zasługujemy na satysfakcję i orgazm bez wysiłku!”.

Od dzisiaj ZESTRA jest już w Polsce – oficjalnie! I my ją mamy, dlatego, że kobiecy orgazm jest dla nas ważny.

kobiecy orgazm