W te Święta możemy być niegrzeczni!

Mamy dla Was konkretne pomysły na prezenty pielęgnujące miłość.
A nic tak nie pielęgnuje miłości pomiędzy partnerami, jak udane życie seksualne. Okres “wakacji świątecznych” to doskonały moment na dbanie o partnera i wspólną miłość, dlatego jeśli seks jest dla Was ważny, a zabawki pełnią w nim istotną rolę, nie bójcie się dawać sobie niegrzecznych i zmysłowych prezentów, w końcu Święta są od tego, żeby czuć się jak dziecko – niesfornie i radośnie! Oto lista najbardziej modnych w tym sezonie gadżetów dla wielbicieli zabawek dla dorosłych.

(Jeśli wpadnie Ci do głowy, żeby kupić ten lub inny gadżet, wystarczy kliknąć w obrazek.)

 

stronicfusion

Pulsator BiStronic Fusion
Tej zimy pośród Pulsatorów króluje BiStronic, który oprócz pulsowania oferuje Wam gorące wibracje! Dwa silniki zapewniają stymulację najwyższych lotów. I choć nie wolno producentom mówić, że masz zapewniony orgazm, fakt jest taki, że nie było osoby, która kupiłaby BiStronic Fusion i stwierdziła, że nie działa. Bo działa fantastycznie.

 

 

missbi
Miss Bi
Jeśli pulsacje nie są Twoim marzeniem, jeśli kochasz wibracje, zwłaszcza na łechtaczce i strefie G, jeśli Twój wibrator nie musi być długi, ale za to musi skutecznie pieścić najwrażliwsze miejsca, oto gadżet dla Ciebie. Doskonale wyprofilowany, pieczołowicie zaprojektowany, żeby doskonale pasował do kobiecej anatomii.

 

allaover
Olejek do masażu i lubrykant w jednym
AllOver to niesamowicie seksowny dodatek do wspólnych zabaw marki YESforLOV. Jest to nie tylko seksowny olejek, którym możesz rozgrzać atmosferę i rozpalić partnera lub partnerkę, ale też lubrykant, który bez wahania możesz użyć na strefach intymnych bez obaw, że cokolwiek podrażnisz. AllOver ma zmysłowy, podniecający zapach i przyjemną, bardzo śliską konsystencję. Ten olejek właściwie nie ma w sobie tłuszczów, więc może być używany z prezerwatywami – za to nie powinien być używany do zabawy z silikonowymi gadżetami erotycznymi. AllOver wybiorą osoby, które kochają bawić się ciałem partnera.

 

 

 

womanizer
Womanizer
Fakty są takie, że prawie wszystkie kobiety łechtaczkę stawiają na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o sposób dochodzenia do orgazmu. To najbardziej gorący, rozpieszany i rozpieszczający fragment ciała miliona kobiet. Specjalnie dla łechtaczki powstał Womanizer – gadżet ssący, który stymuluje punktowo, bez dotykania łechtaczki bezpośrednio. Pieszczoty Womanizera są niesamowicie skuteczne i bardzo intensywne – to świetna zabawka dla kobiet, które nie chcą żadnej innej stymulacji i wiedzą, że skupienie na ich łechtaczce to gwarancja orgazmu. Bardzo elegancki, luksusowy gadżet to idealny prezent dla luksusowych i wymagających kobiet.

 

 

smartballs
Kulki Gejszy
Kiedy kupić przyjaciółce kulki waginalne? Być może Święta są do tego idealnym pretekstem. Nie każda kobieta stawia siebie na pierwszym miejscu. W wyniku tego jej najbardziej intymne potrzeby spychane są na dalszy plan. Mądry prezent od partnera lub troskliwej przyjaciółki to bardzo bezpośrednia pomoc i wsparcie, na które zasługuje każda kobieta.
Kulki Smartballs to prezentowy evergreen, bardzo chętnie kupowany zarówno przez mężczyzn dla kobiet, jak i kobiety dla innych kobiet.

 

moody
Moody
Jeśli masz nastrój na masaż strefy G w te święta, Moody idealnie się do tego nadaje. Nowa postać w rodzinie luksusowych wibratorów Fun Factory ma niesamowicie mocny silnik, doskonałe gabaryty jeśli chodzi o grubość wibratora – doskonale pieści wulwę i wejście do pochwy. Natomiast intensywnie wygięta końcówka bardzo dobrze trafi w Twoją strefę G. Niskie brzmienia Moodiego obiecują doznania najwyższych lotów.

 

Co poza tym sprawdzi się w Waszym worku pełnym prezentów, zapraszamy TUTAJ!