Taśma do wiązania

Jeśli nigdy nie używałeś liny, kajdanek czy innych gadżetów do wiązania, najlepszym sposobem na naukę jest wykorzystanie taśmy do krępowania.tape
Taśmę łatwo uciąć na długość, jaka jest nam potrzebna, łatwo też nożyczkami ją rozciąć po użyciu. Jedna rolka powinna wystarczyć na co najmniej kilka zabaw. Jest się czym bawić!

Mimo, że nazwana taśmą, nie ma na niej ani odrobiny kleju. Przykleja się do siebie, gdyż jest to materiał PCV o właściwościach elektrostatycznych.
To powoduje, że taśma mocno trzyma, bez wiązania czy supłania. Wystarczy, że owijając nałożysz na siebie dwa kawałki taśmy i dociśniesz – taśma będzie się świetnie trzymać. Ponieważ nie klei się do ciała czy do włosów, używanie jej nie jest w żaden sposób nieprzyjemne czy bolesne. Jedyne, na co należy uważać, to żeby nie zaciskać jej zbyt ciasno – zwłaszcza na oczach, czy wokół szyi.
Taką taśmę możesz użyć więcej razy, wystarczy, że ją delikatnie odwiniesz i prosto nawiniesz na rolce.
Jednak ponieważ taśma jest niedroga, większość z nas używa jej tylko raz.

 

 

Co możesz krępować taśmą:

nadgarstki z przodu lub z tyłu
kostki stóp
naddgarstki skrzyżowane na plecach, razem z ramionami
nadgarstki z kostkami (prawy nadgarstek z prawą kostką, lewy nadgarstek z lewą kostką)
kostki z nadgarstkami razem

nadgarstki przywiązać do oparć krzesła

kostki do nóg krzesła

całego partnera do krzesła

kneblować usta (nie usta  i nos jednocześnie!!!!!!!)

zakrywać oczy

itd…

  

Do wielu pozycji wiązania taśmą wymagana jest wygodna pozycja leżąca – partner lub partnerka powinni czuć się komfortowo, oraz być bezpieczni, a zabawa nieść Wam wyłącznie przyjemność.

Taśmą nie należy zasłaniać nosa!

Przy używaniu taśmy warto mieć pod ręką nożyczki, tak na wszelki wypadek, gdyby coś zaczęło się dziać i chcielibyście natychmiast ją usunąć.

 

tape1 tape2 tape3 tape4 bondagetape_bodywrap