Seks o poranku

Dla większości ciężko pracujących dorosłych poranny budzik nie jest dźwiękiem, na który czekają z utęsknieniem. Czemu by w takim razie nie zamienić brutalnej pobudki w perspektywę erotycznych uniesień? W końcu naukowcy upierają się, że osoby, które rozpoczynają swój dzień seksem są zdrowsze i szczęśliwsze od tych, którzy tego nie robią.

Uprawianie seksu o poranku powoduje uwolnienie oksytocyny – hormonu szczęścia i miłości, dzięki któremu czujemy się kochani oraz bardziej związani z partnerem przez kolejne kilka godzin. Poranny seks powoduje też, że jesteśmy silniejsi i piękniejsi. Wzmacnia układ odpornościowy poprzez podnoszenie poziomu antyciała IgA, odpowiedzialnego za ochronę przed infekcjami. Podnosi się też poziom estrogenu, który doskonale wpływa na skórę i włosy. Jak sprawić, by poranny seks się udał? Skorzystaj z naszych wskazówek.

morning
Nastaw budzik tak, by grał delikatną muzykę, a jak tylko się przebudzisz, wyśliźnij się ze swojej pidżamy. Wypróbuj tę sztuczkę… jeśli partner leży na plecach,ułóż dłonie na jego/jej udach, kciuki skieruj do jego/jej stref intymnych. Przesuwaj kciuki powolnym, lekko kolistym ruchem, z odpowiednim naciskiem. Kółka niech mają ok 5 cm średnicy. Zgodnie ze starożytną sztuką akupunktury masowanie delikatnej skóry ud poprawia krążenie bezpośrednio w okolicach narządów płciowych… to bardzo wygodne, zwłaszcza, że tam właśnie zmierzasz w kolejnym kroku.

Wyśliźnij się do łazienki, żeby wyszczotkować zęby – to jedyny sposób, żeby przegonić smoczy oddech. Nie tylko zyskasz miętowe pocałunki, ale mentolowy posmak w Twoich ustach doskonale rozpali partnerkę/partnera podczas seksu oralnego. Jeśli pieścisz mężczyznę, skup się na żołądzi penisa oraz wędzidełku. Przy pieszczeniu kobiet warto językiem przejechać po całych wargach sromowych, a potem pieścić łechtaczkę kolistymi ruchami. W pierwszej chwili mentol nie będzie wyczuwalny, ale daj jej/jemu chwilę… jeśli dobrze obliższesz jej/jego wrażliwe rejony, z pewnością w ciągu kilku minut odczuje przyjemnie chłodzące wrażenia mięty. Możesz posiłkować się miętową pastylką – ważne, by była mocna!
Jedną z najseksowniejszych rzeczy o poranku jest światło dnia, przed którym trudno ukryć rzekome wady, jakie mamy. Odsuń od siebie niepewność, ciesz się czystym, niegrzecznym seksem pozbawionym konwenansów i kompleksów. Jeśli chcesz, żeby seks nabrał bajkowej aury, a do sypialni wlewają się promienie słońca, wykorzystaj prześcieradło – przykryjcie się i rozkoszujcie sobą w cudownym mlecznym świetle. Pamiętaj, że zmysł wzroku pełni podczas seksu ważną rolę, a ostatnie badania w tym temacie wykazały, że zmysł wzroku jest tak samo istotny w trakcie seksu dla kobiet, jak i mężczyzn!
Męskie ciało reaguje w sposób bardzo wdzięczny na poranek… Wielu z mężczyzn budzi się z erekcją – podczas snu w organiźmie gromadzi się testosteron, który będzie zużywał w ciągu nadchodzącego dnia. Od chwili pobudki trzy pierwsze godziny są naznaczone najwyższym poziomem testosteronu! Nie marnujcie tak świetnej okazji!

Kiedy się obudzisz, przytul się do partnera i zanurz w jej/jego zapachu – przekonaj się, że zapach twojego partnera jest najbardziej seksownym afrodyzjakiem, choćbyśmy nie wiadomo jak zarzekali się, że nie odpowiada nam naturalny zapach ciała.

Ponieważ żadne z Was nie ma od świtu ochoty na zbyt dużą aktywność ruchową warto wybrać pozycje, które nie wymagają zbyt dużo wysiłku, np “na łyżeczkę”. Ręce lekko mogą wędrować po ciele partnerki, kochać można się leniwie i powoli… a po rozgrzaniu przejść do bardziej angażujących pozycji 😉
Poranny prysznic wychodzi szczególnie dobrze w parze, jeśli zaopatrzycie się w podwójną słuchawkę do prysznica. Nie obniżajcie też za bardzo temperatury. Bardziej gorąca woda podnosi wrażliwość ciała na bodźce. Pobudzający żel pod prysznic o mocnym miętowym zapachu działa wybudzająco jak krople miętowe.
Ponieważ czasu rano mamy mniej niż w innej porze dnia, naturalna ekscytacja i pośpiech mogą działać na korzyść obydwojga, podnosząc poziom adrenaliny i rozbudzając.

Jeśli przebudzisz się wcześniej i wiesz, że partner lubi sobie pospać, sięgnij po niezawodny sposób… wymknij się i zrób kawę oraz szybkie śniadanie (oby nie było tam kruszących się tostów!). Na tacy postaw przy łóżku i czekaj na efekt – pobudzający zapach kawy rozgoni sen największego śpiocha.

Zrób użytek z wibratora, jeśli go macie… tu sprawdzi się znakomicie. Zwilż go lubrykantem i rozpocznij niegrzeczne wybudzanie partnerki lub partnera z głębokiego snu…

green

 

 

 

Jeśli sądzisz, że jest już za późno… zignoruj wszystko, co Cię otaczaj, zapomnij o upływającym czasie – kobieta, która nie zwraca uwagi na otoczenie podczas zabaw może rozbudzić się w czasie 30 sekund…. i to wystarczy, żeby mieć ochotę na więcej oraz myśleć o seksie co najmniej kilka razy w ciągu dnia… a zakończyć wieczorem – mała sesja pieszczot, gwałtownych i namiętnych może działać cuda i naładować baterie na sporą część dnia!