Wibrujący trójkąt dla dwojga

trio_wibrujace

 

Coraz więcej par jest  zainteresowana wprowadzeniem wibrujących zabawek do sypialni, jednak zupełnie nie wie od czego zacząć, jak się do tego zabrać? Warto skorzystać z porad naszych fachowców, którzy pokażą, doradzą i wyjaśnią.

Wachlarz zabawek do łóżka jest niezliczony, od lubrykantu czy piórek począwszy, na wypasionych wibratorach skończywszy. Jednak dziś zajmiemy się kwestią małych zabawek, które wspaniale mogą otworzyć sypialniane okna i przewietrzyć atmosferę monotonii, upikantniając czas spędzany razem…

 

 

LAYA SPOT FUN FACTORYMasaż dla dwojga z LAYA SPOT
Erotyczny masaż jest idealnym początkiem miłości uzabawkowionej – zwłaszcza, jak mamy do tego narzędzie. Zarówno partner, jak i partnerka rozpływają się pod zmysłowym dotykiem, a mrucząca zabawka pobudzi najbardziej zmysłowe miejsca. W masażu erotycznym zaczynamy od użycia dłoni – rozgrzewamy ciało, pieszcząc każdy jego fragment. Jeździmy po krągłościach i wślizgujemy się we wgłębienia. Kiedy dojdziemy do masażu stref intymnych (a ten musi być, jeśli to masaż erotyczny), sięgamy po masażer, którym śmiało eksplorujemy punkty rozkoszy partnera/partnerki. Ten masażer sprawdza się zawsze i zawsze jest chętnie wybierany przez pary. Działa zarówno w łóżku, jak i poza nim.

 

 

 

Sprytny pierścionek
Nie trzeba być “zaobrączkowanym”, żeby zrobić użytek z takiego pierścionka. Założona na palec silikonowa kuleczka zgrabnie ślizga się po ciele, aż do najintymniejszych zakamarków. Doskonały jako dodatek przy pieszczotach łechtaczki podczas stosunku – zarówno jeśli jest na dłoni partnerki jak i partnera. To jednak nie koniec możliwości. Pierścionek ma elastyczne kółko i może służyć jako pierścień erekcyjny – który zamiast malutkiego naboju jest rozbudowaną, mocno wystającą kulką.

 

 

 

 

 

JOUPIE FUN FACTORYNiesforny przyjaciel
Na koniec klasyka. Ale jaka! Mały, niedrogi wibrator Fun Factory z serii SLIMVIBES – tutaj prezentujemy JOUPIE –  to zabawka prosta, nieskomplikowana, która jednakowoż świetnie spełnia swoją rolę jako wspomagacz. Scenariusz użycia, żeby był skuteczny, powinien wyglądać tak, że po pieszczotach wstępnych partner pieści partnerkę zabawką, aż do orgazmu (tak tak, jesteś Christianem Greyem i to ty ją zmuszasz do rozkoszy, a ona nie może Cię dotknąć!), a potem on się dołącza i szczęśliwie kończą niemalże razem. W drugim scenariuszu kochają się z zabawką między sobą, przy sobie, blisko i ściśle lub też używają wibratora, żeby podczas penetracji stymulował łechtaczkę. Trzeci scenariusz to lekkie postawienie wszystkiego na głowie i zabawa w drugą stronę. Wibrator z założonym na nim pierścieniem erekcyjnym Fun Factory będzie świetnym gadżetem analnym, który można użyć do pieszczot prostaty partnera.

 

 

 

WSZYSTKIE SLIMVIBES ZNAJDZIESZ TUTAJ

 

 

a jeśli interesują Cię wszystkie wibratory, które posiadamy w sklepie, zapraszamy tutaj!