“Postanawiam seksownie!” – miej udane życie seksualne

postanowienia

Choćbyśmy nie wiadomo jak obiecywali sobie, że postanowień noworocznych robić nie będziemy, Nowy Rok to ważny krok milowy i nowy początek, który daje nam energię i wiarę w to, że “tym razem się uda”.
Nie jest łatwo trzymać się postanowień noworocznych, bo zwykle dotyczą takich rzeczy, z którymi zwyczajnie nam “nie po drodze”. Nie jest to plan na kolejny rok, a pobożne życzenie, że od teraz magicznie “zmieni się wszystko tak, że będzie mi się chciało, tak jak mi się nie chce!”. Dlatego namawiamy Was do rezygnacji z postanowień noworocznych – a przynajmniej w tradycyjnej formie… zróbmy tak, żeby chciało nam się postanowień dotrzymywać.

 

Żeby postanowień dotrzymywać, wystarczy postanowić o czymś, co daje niemalże natychmiastową gratyfikację, dzięki czemu będziemy zadowoleni, oraz zmotywowani by w niedługim czasie powtórzyć sukces.
W jakiej sferze należałoby szukać natychmiastowej gratyfikacji, jeśli nie w seksie! Seks to doskonałe poletko do uprawiania szcześcia i radości w związku z drugą osobą lub ze sobą samym. Pozwala się rozluźnić, uśmiechnąć i naładować swoje życiowe baterie.

Seks nienudny, fascynujący i ciekawy to znakomita przestrzeń do realizacji postanowień noworocznych. Producenci zabawek, edukatorzy, eksperci w dziedzinie erotyki nie ustają, by nam pomóc w tym bądź co bądź ważnym planie podniesienia własnej energii, samooceny, wzmocnienia więzi z partnerem, zwiększenia poziomu intymności pomiędzy dwojgiem (lub więcej) osób i podbudowania tego partnera.

 

“Ubrałam się ładnie, żeby mieć ładne myśli”
Wspaniała maksyma prosto z “Gwiezdnego Pyłu” Kondratiuka wspaniale wpisuje się w atmosferę tego, co powinno nami kierować – pozytywne nastawienie do świata i siebie! Zacznijmy od zadbania o siebie. Tak mało i tak dużo…
Nie potrzebujesz cudów, ale dbaj o włosy, schludną odzież, która podkreśli twoje atuty, niezależnie od tego czy jesteś nim czy nią. Dobrze jest ładnie pachnieć i mieć promienny uśmiech. Pasta wybielająca, dobra fryzura, ładne paznokcie i zapach. Szykuj się rano, jakbyś szedł na podryw, niezależnie od tego, czy wybierzesz styl wyluzowany czy elegancki, flirt potrzebuje uroku i po prostu odrobiny “ładności na codzień” – o tym wie każdy!

 

Pachnieć miłością!
Wchodzisz do pokoju i czujesz, że ktoś pięknie pachnie, bardzo chcesz wiedzieć kto, intryguje Cię to i ciekawi, a przede wszystkim sytuacja sprawia Ci fizyczną przyjemność. Zupełnie inaczej patrzymy na kolegów/koleżanki czy napotkanych ludzi, jeśli ładnie pachną. Woda toaletowa, choć w większości wybierana przez ludzi “na wyjścia” powinna stać się fragmentem codziennego rytuału – nie musi być jej dużo – tylko tyle, żeby intrygować i roztaczać wokół siebie czar. Z pefrumami łatwo przesadzić, dlatego wybieraj ostrożnie, a polewaj się z umiarem, a żeby perfumy nie przeszkadzały w czasie seksu, pryskaj spód włosów na tyle głowy – perfumy pozostawiają na skórze gorzką warstwę – więc jeśli masz w planie randkę, nie perfumuj skóry bezpośrednio.

 

Najważniejsze niewidoczne dla oczu?
Wyrzuć starą bieliznę! Nie trzymaj rozciągniętych dziurawych majtek (bo jeszcze są dobre przecież) ani spranych biustonoszy, pozbądź się dziurawych koszulek, t-shirtów czy skarpet z “klimatyzacją” w postaci dziur. Z Nowym Rokiem zainwestuj w ładną bieliznę – zaręczam, że można znaleźć bieliznę tak samo ładną jak wygodną, żeby zawsze “być gotowym” na sytuację rozbieraną i erotyczną. No i czuj się po prostu seksownie w swojej nowej bieliźnie.

 

 

Erotyczne rytuały… kochajmy się…
Dbając o higienę własnej seksualności, spróbuj przygotować sobie cotygodniowy plan erotyczny – seks z partnerem (a jeśli go nie ma, ze sobą) co najmniej raz w tygodniu to minimalna dawka miłości, która pozwoli utrzymać libido na dobrym poziomie oraz zapewni Ci dobre samopoczucie. Jeśli nie masz ochoty spotykać się z partnerem, czujesz, że potrzebujesz pobyc sam, kochaj się ze sobą, poświęcając sobie cały wieczór.

 

 

 

 

Dotykaj!
Ogromne korzyści płynące z masturbacji opisywaliśmy tutaj. Traktuj ją jak swój własny osobisty rytuał, niech będzie elementem Twojej higieny, a podniesiesz poziom swojego libido! Nie wspominając, że pozostaniesz zwyczajnie zdrowszy!  Możesz używać własnych dłoni, lub niezliczonej rozmaitości seksownych zabawek, których potem użyjesz z partnerem/partnerką!

 

 

 

 

 

 

Szlachetne zdrowie…
Dobra kondycja fizyczna ma wielkie znaczenie dla naszego samopoczucia, również erotycznego. Nie szalej, bo postanowienia nie dotrzymasz – spaceruj raz dziennie i choć po schodach, zamiast jeździć windą. I ćwicz mięsnie Kegla!!!! A po każdej takiej aktywności zrób coś miłego dla siebie – obejrzyj film, zjedz maleńką pyszną czekoladkę.

 

 

 

 

Eksperymentuj w łóżku – nowość co drugi seks!
Od wielu miesięcy trwa swoista rewolucja łóżkowa kobiet. Uzbrojone w “Pięćdziesiąt twarzy Greya” bujają w obłokach własnej nieugłaskanej seksualności, pragnąc niesamowitości bardziej i bardziej. Książka zdecydowanie otworzyła niesamowite pudełko, podnosząc poprzeczkę oczekiwań “zwykłych kobiet”. Nie warto tylko marzyć i fantazjować. Warto niektóre z tych fantazji powoli wprowadzać w życie. Nie wszystkie, bo też nie każda fantazja podniecająca w głowie będzie podniecająca na żywo, ale dopóki nie sprawdzimy, nie będziemy wiedzieli. Zawiązane oczy, zmysłowy masaż, skrępowane romantyczną szarfą czy randka z założonymi kulkami erotycznymi. Może jest to coś, co Was nie poruszy, a może podnieci tak, że zwariujecie dla siebie.
Tak czy inaczej, spróbować zawsze warto.

 

 

 

 

 

Tak uzbrojeni witamy Nowy Rok z radością i pewnością, że odniesiemy “postanowieniowy” sukces, a rok 2015 zaliczymy do pierwszego, w którym udało zrealizować się wszystko, co sobie umyśliliśmy!

 

Miłej zabawy!

Konsultantka Erotyczna Toyparty.pl