Mistrz miłości francuskiej

Nie wszystkie kobiety lubią seks oralny. Często nie czują się dość komfortowo, bojąc się, że “tam na dole na pewno źle pachną lub źle wyglądają”. Kobiety też są ofiarami ciągłych zobrzydzeń dotyczących kobiecego krocza. Jest ono “ohydne” w mediach, jest ono zohydzane przez reakcje mężczyzn na reklamy tamponów (bo to niby przy obiedzie im obrzydza). Kobiety nie wierzą, że mężczyźni mogą uwielbiać całować ich miejsca intymne i chłonąć ich zapach.

orgasm

 

Czasem też mają fatalne doświadczenia, bo faceci nie mieli pojęcia co robią, waląc prosto w łechtaczkę i pchając im do pochwy języki bez ładu i składu. Jak zmienić myślenie kobiety? Powoli krok po kroku, a przede wszystkim dać jej maksymalną przyjemność z tego doświadczenia, żeby chciała tego więcej i więcej!

Pytanie, na które dziś sobie odpowiemy, nurtuje wielu! Jak zostać mistrzem “minety”?  Zaproponujemy Ci kilka niezawodnych wskazówek – wykorzystaj je, a Wasza miłość francuska stanie się mistrzowskim rozegraniem.

1. Rozpal ten ogień
Seks oralny nie wyjdzie, jeśli ona nie będzie dość zrelaksowana, a nawet nakręcona! Upewnij się, że czuje się dobrze. Pytaj ją, jak się czuje, zaproś do tego, żeby się zrelaksowała – “Rozluźnij się, teraz jesteś najważniejsza.” Całuj ją długo i namiętnie, głaszcz i pieść całe ciało. Pieszczotami sprawisz, że będzie czuła się cudownie. Nie zawieszaj się na jednej części ciała, wędruj i okrywaj. Możesz posłużyć się Erotycznym Detektywem – daj jej przygotować własne ciało, niech zaznaczy miejsca najbardziej wrażliwe, a potem eksploruj, jeśli lubi kiedy do niej szepczesz, powtarzaj jej, jaka jest cudowna, a zwróci Ci się z nawiązką każdy komplement.
Nie pozwól jej się pieścić, pokaż, że Ty przejmujesz inicjatywę, baw się nią i powoli, acz skutecznie idź do celu. Głaszcz, całuj i smyraj aż będzie bardzo podniecona. Pamiętaj, żeby czuła się bardzo komfortowo. Przed zabawą możesz też podarować jej Rozkosznie Jadalny Puder do Ciała YESforLOV – słodycz, jaką się otuli da jej radość i pewność, że jest kusząca. Tobie, nawet jeśli wyjątkowo gardzisz słodyczami, z pewnością nie przeszkodzi!

 

2. Idealna pozycja.
Kiedy się kochamy kusi nas, żeby wszystko robić wspólnie. Osławiona pozycja 69 to często marzenie kochanków, jednak w praktyce trzeba być bardzo doświadczonym, żeby pozycja ta dała nam pełnię satysfakcji. Jeśli chcesz dogodzić swojej kobiecie i zaserwować jej miłość roku, zapomnij o 69 przynajmniej na początku.
Połóż ją wygodnie przy brzegu łóżka, z nogami skierowanymi na zewnątrz, uklęknij przy łóżku (dobrze jest wziąć sobie poduszkę) i zanurz się całkowicie pomiędzy jej nogami. Nie musisz rozpychać jej ud z całej siły – pamiętaj, że to musi być wygodne również dla niej.
Jeśli da się namówić, pod jej biodra również podłóż poduszkę – w ten sposób Ty będziesz mieć lepszy dostęp, a ona będzie odczuwała więcej przyjemności.

 

3. Drażnij ją językiem.
Najpierw nieco ją podrażnij. Całuj pachwiny, prowadź językiem ścieżki wsłuchująjąc się w jej oddech i westchnienia. Od czasu do czasu delikatnie muśnij okolice łechtaczki, tak, żeby nakręcić ją jeszcze bardziej, ale… nie ładuj się od razu w samo centrum rozkoszy – nie o to Ci chodzi!
Wzmagaj intensywność, używaj ust, może nawet nieco zębów – liż, całuj, szczyp, a nawet ssij jej wargi sromowe, aż wreszcie dojdź do łechtaczki – mlaszcz, głaszcz całym językiem lub/i jego czubkiem, ssij. Nie bój się pójść w ślinę – o ile nadto mokre pocałunki nie zawsze wzbudzają zachwyt, dużo wilgoci “tam na dole” tylko wzmaga rozkosz!

 

4. Rób użytek z palców
Kiedy ją całujesz, liżesz i ssiesz nie pozostawiaj swoich najcenniejszych pomocników bez pracy! Po co Ci dłonie, jeśli nie chcesz ich użyć. Palcami głaszcz pośladki, zaglądaj w zakamarki pachwin, delikatnie muskaj lub ściskaj wrażliwe miejsca. Praca dłoni może poważnie wytrącić ją z równowagi i nakręcić jeszcze bardziej. Badaj palcami wejście do pochwy, a nawet wsuń jeden czy dwa z nich do środka.
A kiedy to zrobisz delikatnie masuj punkt G (wyczujesz go na przedniej ścianie pochwy, będzie lekko chropowaty (jak gąbeczka) i być może lekko wystawać – to znak, że jest podniecona. Dociśnij palcami do strefy G, kiedy stymulujesz łechtaczkę. Nie musisz narzucać sobie tempa, ważne, żeby zachować rytm. Synchronizuj rytm lizania, z rytmem pieszczot.

 

4. Słuchaj
Bądź bardzo skupiony i rób to, co możesz w tej chwili najlepiej – wsłuchuj się w sygnały płynące z jej ciała – oddech, ruch, sprawdzaj jak porusza biodrami, jak wzdycha i kiedy oddech przyspiesza. Jeśli robisz coś, co jej się podoba, natychmiast dostrzeżesz różnicę. Delikatnie sprawdzaj palcem zwilżenie pochwy, rób to oczywiście dyskretnie, na przykład stymulując wejście do pochwy. To też będzie działało na Twoją korzyść!
Odbieranie sygnałów z ciała partnerki to prawdziwy seks. Jeśli pozostaniesz głuchy na te komunikaty, równie dobrze mógłyś sobie robić przyjemność solo pod prysznicem.

 

5. Zaufaj wibracjom
Nie bój się wibratora – zwłaszcza poręcznego i niedużego. W czasie zabaw oralnych to najlepszy sprzymierzeniec – możesz nim jeździć po okolicy, możesz przyłożyć go do kapturka łechtaczki (górna część warg sromowych) poczas lizania jej językiem. Możesz też użyć go jak palca i wsunąć do środka – Twoja partnerka na pewno to doceni! Nie ma nic złego w zaprzęganiu do zabawy przydatnych gadżetów, zwłaszcza, że skorzystasz na Tym Ty i partnerka!.
Przeciętnie kobieta dochodzi do szczytowania ok 20 minut – może jednak dłużej. Jeśli zapewnisz sobie rytmicznego pomocnika, wszystko może pójść znacznie prościej.

 

6. Crescendo – czyli coraz mocniej
Crescendo w muzyce to stopniowe wmaganie głośności i mocy grania. Tak stopniowe ze prawie niezauważalne. Zwiększaj moc pieszczot i nacisk, słuchaj jaki rytm będzie dobry – być moze podnieci ją rosnące tempo, a być może dodatkowe pieszczoty. Jeśli usłyszysz jej rozedrgane tak tak, tak rób – absolutnei nie przerywaj. Skup się tym bardziej! Nie zmieniaj rytmu, nie udziwniaj i nie zaskakuj – jesteś na bardzo dobrej drodze! Jeśli tutaj zawrócisz czy zamarudzisz, może czekać Cię znowu żmudna robota – podniecenie kobiet spada gwałtownie ze strefy plateau (tuż przed szczytowaniem), jeśli nastąpi chwila dekoncentracji.
Dlatego pamiętaj o kontynuowaniu stylu pieszczot, jeśli taki sygnał otrzymasz.

 

7. Wielki finał
Pewnie szybko złapiesz, że jesteś blisko finału. Ona na pewno da Ci znać. Być może nieco ucichnie, być może będzie wyraźnie powtarzać tak. Może nagle zupełnie znieruchomieć czekając na orgazm – nie ustępuj, aż zupełnie totalnie nie odleci! Teraz delikatnie ją pocałuj, przytul i możęsz kontynuować zabawę – jeśli jesteś gotowy możesz kochać się z nią, być może ona teraz odwdzięczy się Tobie – kto wie! Pamiętaj, że kobiety mają umiejętność szczytowania raz za razem więc kto wie, kilka minut później może zakwili w Twoich ramionach znowu!

 

Każda kobieta jest inna. Każda ma inne wymagania, potrzeby, pragnienia i marzenia. Dobrze jest słuchać partnerki, żeby wiedzieć czego pragnie. Nie każda też pewnie zapała entuzjazmem do seksu oralnego, jednak jeśli skorzystasz z naszych rad, z pewnością nie popełnisz gafy, a partnerka doceni Twoją pracę – entuzjastka będzie Cię wprost uwielbiać!

 

Jeśli chciałbyś poznać niezawodne techniki doskonałego seksu oralnego, skorzystaj z naszej biblioteki i zaopatrz się w pięknie wydany profesjonalny poradnik, z którego korzystać mogą obydwoje partnerzy.