Jak skutecznie rozbudzać łechtaczkę…

Chyba tylko krem na powiększanie penisa obiecuje więcej niż mała tubka żelu stymulującego przeznaczonego dla kobiet lub mężczyzn, mającego wzmagać erekcję. Tak erekcję – również u kobiet. Jak to erekcja u kobiet, zapytacie? No i czy krem faktycznie działa?

clitoris_venus_erekcja

A tak właśnie… Kobiety mają erekcję i to erekcję kluczowego dla przyjemności seksualnej organu, do którego części mamy swobodny dostęp.
Mowa o łechtaczce, która z punktu widzenia biologicznego jest przodkiem penisa. Z organu, który u dziewcząt został łechtaczką, u chłopców przekształcił się penis, służący jednocześnie do sikania, przekazywania nasienia i doświadczania przyjemności.

Czysta przyjemność

Kobieca łechtaczka pełni jedynie jedną słuszną funkcję i jest nią doświadczanie rozkoszy. Zbudowana z ciał jamistych pod wpływem podniecenia napełnia się krwią, i zwiększa swoją objętość. Ulokowana w podbrzuszu lekko faluje, a poruszana przez mięśnie dna miednicy, rytmicznie stymulowana z każdej możliwej strony, wspomaga znacząco nadejście naszego orgazmu.

Jak dostać się do łechtaczki?

Najbardziej oczywiste (mamy nadzieję dla wszystkich!) dojście do łechtaczki znajduje się od frontu – bardziej lub mniej ukryta pod kapturkiem warg sromowych żołądź łechtaczki skrywa dwa razy więcej zakończeń nerwowych niż żołądź penisa, jest ogromnie podatna na stymulację i ją uczymy się pieścić najpierw, bawiąc się łechtaczką w czasie pierwszych masturbacji oraz kolejnych. Nasi partnerzy lubią stymulować żołądź łechtaczki, bo jest to zwyczajnie stymulacja skuteczna! Doskonałym narzędziem do stymulacji clitoris (łacińska nazwa łechtaczki) jest język i usta – miękkie, ciepłe, dość jędrne i silne, wilgotne, oraz zwinne. Stymulujemy samą łechtaczkę, ale też jej okolice. Pomagamy sobie palcem i sięgamy do punktu G, który jest drugim tak wrażliwym miejscem. To właśnie punkt G jest drugim miejscem dojścia do łechtaczki, która w tym mniej więcej miejscu wrasta w struktury ciała, rozdziela się i z dwóch stron oplata cewkę moczową i pochwę. Palce masujące wejście do pochwy dodatkowo stymulują kolejne elementy łechtaczki, te otaczające pochwę doookoła.

Rytmiczny masaż 

Żeby stymulacja osiągnęła skutek masujemy rytmicznie, tak długo aż nadejdzie orgazm. Delikatnie, mocniej, szybko lub wolniej, w zależności od preferencji partnerki. Odpowiednio masowana łechtaczka to niemalże zawsze gwarancja orgazmu. Zwiększa się przepływ krwi w okolicach narządów płciowych, stają się wrażliwsze na stymulację. Zwiększa się też zwilżenie pochwy.

Potraktuj ją żelem

Żele stymulujące działają punktowo. Masujemy tylko zewnętrzne części ciała. Składniki żelu zwiększają krążenie krwi w okolicach narządów płciowych, wspomagając to, co robimy masażem tych okolic. Rozbudzają je i przygotowują na dalszy ciąg. Są kobiety, które nieszczególnie lubią stymulację tak intensywną, jednak wiele z nich korzysta z produków oferowanych w sklepach erotycznych, ciesząc się dodatkowymi wrażeniami. Żelu nie wprowadzamy do pochwy, niewielką jego ilość nakładamy na palec i masujemy żołądź łechtaczki, czyli najbardziej zewnętrzną jej część. Wrażenia mogą być od łagodnych, po bardzo intensywne – doznania na łechtaczce to ciepło, wymieszane z zimnem, przyjemne rozkoszne mrowienie i pragnienie dotykania i głaskania, a wraz z nimi coraz większa przyjemność.

Działa?

Reasumując więc, tak, żele stymulujące erekcję będą działać, zwłaszcza na bardzo małą i wysoce wrażliwą żołądź łechtaczki. Przy jednoczesnym pieszczotliwym masowaniu, możemy mieć niemalże całkowitą pewność, że zrobią to, czego potrzebujemy. Wystarczy spróbować i jeśli nam się spodoba, korzystać.

Polecamy

Możesz wybrać żele o różnej mocy. Linia Je t’aime MSDLab oferuje trzy stopnie stymulacji. Mamy więc żel MILD, WILD oraz najmocniejszy ECSTASY. W zależności od potrzeb czy też preferencji wybieramy odpowiednią wersję.

Być może nie będziesz używać go zawsze, ale szczypta pieprzu od czasu do czasu na pewno zrobi Ci dobrze. Możesz stosować go zarówno do zabawy we dwoje, jak i sesji sam na sam.

 

 

 

Wybierz swój żel i kup teraz!

 

Miłej zabawy!!!

Konsultantka Erotyczna

 

 

 

 

 

http://sexshop24.pl/catalogsearch/result/?q=JE+T%27AIME