ShareVIBE – wibrowanie dla duetów!

Kiedy dawno temu Share pojawił się u konsultantek erotycznych na pokazach od razu rozpoczęło się fantazjowanie klientek, że przydałyby się wibracje. I co? I są!

Trochę to trwało, ale w końcu marzenie stało się rzeczywistością – Fun Factory sprezentowało swoim fanom gadżet, który będzie dla wielu synonimem gorącej miłości i pasji, otwierania drzwi rozkoszy i przełamywania barier. To zabawka dla osób poszukujących wrażeń, odważnych i namiętnych!

Oryginalnie dilda typu Share kierowane były do kobiet współżyjących z kobietami – i taki mariaż zabawki z odbiorcą sprawdził się doskonale. Wiele kochających się kobiet z przyjemnością sięga po Share XS, L i XL. Teraz wiele z nich będzie mogło zapewnić sobie jeszcze więcej wrażeń i emocji, korzystając ze stuningowanego Share, z wibracjami właśnie.

sharevibe

ShareVIBE jednak, oprócz oczywistej zmiany, jaką jest dodanie do niego naboju wibrującego ShareVIBE od swoich starszych niewibrujących braci różni się znacząco przede wszystkim formą. Zwarty jędrny kształt powoduje, że ShareVIBE nie odgina się pod wpływem ciążenia, ale nadal pozostaje dość elastyczny by swobodnie go odgiąć w dowolną stronę. Końcówka osoby aktywnej (krótsza) zgrabnie siedzi w pochwie zaczepiona o kość łonową i nie wypada na zewnątrz. Doskonale wtula się w punkt G, który masuje podczas penetracji partnerki lub partnera pod wpływem ruchu ciała. Końcówka do penetracji ma prosty opływowy kształt i delikatnie pieści, również analnie! Ma to szczególne znaczenie, gdyż coraz więcej par heteroseksualnych decyduje się na zamianę ról i zabawę podwójnymi dildami!

 

 

ShareVIBE stosowany jest przez dwie osoby. Kobieta aktywna aplikuje do pochwy krótszą końcówkę. Dłuższa staje się przedłużeniem jej ciała – może nią pieścić i penetrować partnera lub partnerkę w dowolnej pozycji – twarzą w twarz, na pieska czy jakiejkolwiek innej komfortowej i fantazyjnej pozycji. Gadżet jest bardzo łatwy w higienie – wibrujący nabój wyciąga się z gadżetu i dokładnie myje tak samo jak korpus gadżetu. Sam nabój może być użyty oddzielnie jako zewnętrzny stymulator łechtaczki.

 

sharevibe

 

ShareVIBE dostępny jest w trzech najpopularniejszych kolorach: cielistym, fioletowym i gorącej fuksji.