Gigolino na lato

gigolino_zestaw

Dlaczego Letni zestaw idzie jak świeże bułeczki? W zestawie promocyjnym Fun Factory proponuje prawdziwe smakołyki. W sam raz na letni romans – z partnerem lub ze sobą samą!

 

Gigolino jest wibratorem, o którym pisaliśmy z dużym entuzjazmem, ale też zbiera niewiarygodne recenzje od osób, które zakupiły go sobie. Jest długi jak pełnowymiarowy wibrator, posiada zgrabny silnik wibratora mini, grubością też bardziej przypomina wibratory mini. Proponuje znakomite doznania Paniom, które lubią stymulację w obrębie wejścia do pochwy, ale niekoniecznie w środku. Giętka końcówka daje niesamowite wrażenia, jakby używało się jednocześnie dilda i wibratora! Bardzo przyjemne delikatne doznania w środku, przy jednoczesnej skutecznej stymulacji przy wejściu do pochwy i punkcie G.

 

Do Gigolino polecamy Toyfluid – żel nawilżający to obowiązkowy składnik każdego erotycznego zestawu. Ułatwia zabawę, powoduje, że dzięki śliskości może być jeszcze przyjemniej. Do zabaw z wibratorem solo jest to wręcz niezbędnik. Taki żel pasuje do każdej silikonowej zabawki – łącznie z kulką waginalną, która też jest w zestawie.

 

Smartballs Teneo Uno to poprzednia edycja kulek waginalnych – jednak nadal wysoko ceniona! Limitowana edycja kulek trafi gratis do każdej osoby, która zakupi Gigolino z Toyfluidem 100 ml. Dzięki Smartballs podczas wakacji możesz ćwiczyć mięśnie dna miednicy i pracować nad jeszcze intensywniejszymi doświadczeniami erotycznymi!

 

 

Kliknij obrazek i kup zestaw: