Prezent na Dzień Matki

prezentdlamamy

Wszystkim mamom życzymy cudowności i tego, żeby zrozumiały, jak wyjątkowymi kobietami są w naszym życiu – czy to jako partnerki i matki naszych dzieci, czy nasze własne kochane mamy!

  • Pracuje 24/24.
  • Wykonuje kilka zadań na raz, jej drugie imię to z angielska “multitasking”, który doprowadzony jest do perfekcji.
  • Zleca, a jeśli wykonawcy sobie nie radzą bierze na siebie realizację zadania.
  • Nie ma urlopu.
  • Nie otrzymuje wynagrodzenia.
  • Mama.

Matka od dnia kiedy tylko wie, że na świat ma przyjść jej dziecko – bez względu na to, jak niezależną istotą jest, pragnie dla swojego dziecka jak najlepiej. Dba o nie, troszczy się i daje maleństwu, a potem rosnącemu dziecku całą siebie. Oczywiście, że potrzebuje wsparcia i pomocy. Zasługuje też na naszą wdzięczność i troskę. Każda dobra mama ma takie momenty w swoim życiu, że zapomina o sobie i swoich potrzebach. W końcu przychodzi czas, żeby jej o nich przypomnieć, lub jeśli jesteśmy dorosłym dzieckiem tej mamy, pokierować ją w przestrzeń, w której będzie mogła poczuć się ze sobą lepiej lub jeszcze lepiej.

Jest jeden taki produkt, który możemy zawsze zakupić jako prezent dla mamy. Większość matek wita go z nieśmiałością, ale radością.

 

 

Kulki gejszy, kulki waginalne, SMARTBALLS to produkt idealny dla każdej kobiety, w szczególności dla kobiety, która planuje lub była w ciąży. Dlatego SMARTBALLS są gadżetem DLA MAM!

Wzmacniają mięśnie kegla, trenują mięśnie dna miednicy – zarówno przygotowując je do ciąży, jak i regenerując po. Stosowanie kulek ma wiele pozytywnych efektów – również tych erotycznych – kobieta może liczyć na lepsze wrażenia erotyczne po reularnym stosowaniu kulek waginalnych. Sprawne mięśnie mogą wspomóc też przeżywanie orgazmu. I choć prawdopodobnie niewielu z nas chce myśleć o orgazmach własnych matek – pamiętajmy, że matki są przede wszystkim kobietami, które zasługują na fantastyczne, pełne satysfakcji życie!

Jeśli Twoja partnerka jest mamą, oddaj jej hołd i podziękuj za to, jaką matką jest.

 

KUP MAMIE PREZENT!