Walentynki na szóstkę

walentynki_naszostke
W Dzień Zakochanych świętujemy miłość i kochamy naszego partnera lub partnerkę jeszcze bardziej niż zwykle.

Możemy gardzić świętem o obcej tradycji, jednak nie możemy odmówić mu mocy! Każda kobieta po cichu marzy o tym, że partner będzie pamiętał o nich w tym dniu. Co gorsza (zwłaszcza dla mężczyzn, którzy chcieliby, żeby Walentynek nie było…) oczekują, że partner powie wreszcie głośno (lub przynajmniej okaże), że ona jest najważniejsza, a związek z nią niezwykle gratyfikujący i dla niego najważniejszy (oczywiście!). Wiemy jednak, jak trudno jest wyrazić uczucia. Nie wspominając o tym, że często boimy się, czy słowa wyrażą wszystko to, co chcemy i jak chcemy. Wielu mężczyzn po prostu chciałoby dostać gotowy przepis na to, jak spełnić oczekiwania partnerki, bez ryzyka, że będą ona jeszcze bardziej rozżalona, a po wszystkim zostanie wrażenie niedosytu.

W zasadzie najlepszą radą byłoby coś prostego – napisz jej list, mówiąc o tym, co w niej kochasz, co Ci się w niej podoba, co Ci imponuje i czego nauczyło Cię bycie z nią. Zapewnij ją, że jest dla Ciebie ważna. Choć Tobie wydaje się to pewnie zawracaniem głowy, Twoja partnerka na pewno będzie zadowolona. Taka porada powinna rozwiązać większość związkowych niesnasek. Tyle, że nie jest to takie proste…

Fakt jest taki, że wielu facetów zwyczajnie tego nie umie, i po prostu zdecyduje się na prezent. Powodów może być wiele, często albo sama partnerka tego oczekuje, albo też jest to dla pary komfortowe rozwiązanie. Dobrze dobrany prezent może stać się znakomitym pretekstem do pielęgnowania związku, a wśród tych najlepiej dobranych swoje miejsce znajdą zabawki erotyczne, które wyrażą chęć utrzymania bliskiej zmysłowej więzi, oraz namiętność, którą partner chciałby pielęgnować. Wybraliśmy 6 prezentów, które zapewnią Walentynki na “szóstkę” każdemu bojącemu się tego walentynkowego egzaminu mężczyźnie.

 

1. Świeca do masażu
Chciaż sam być może nie znosisz “taplania się” w mazidłach, musisz wiedzieć, że większości kobiet pielęgnacja ciała sprawia przyjemność. Świecą do masażu nie tylko zapewnisz jej relaks i zadbasz o jej ciało. Co jest bardziej istotne zapewnisz jej sporą dawkę przyjemnych pieszczot i troski, na których tak jej zależy.

 

2. Wibrator AMORINO
Jeśli wiesz, że partnerka jest otwarta, ma poczucie humoru i jest po prostu wesołą spontaniczną dziewczyną lubiącą nowości, nawet jeśli nigdy tego nie robiliście, być może zdecydujesz się na bombę przyjemności i zabawy w postaci wibratora, który całym sobą mówi do nas “kocham cię!”. Jest nieduży, piękny, w dwóch emocjonujących kolorach – energicznym neonoworóżowym oraz turkusowym – zależy, w którym kierunku idą jej kolorystyczne skłonności. Mocny silnik zapewni niesamowitą zabawę Wam obojgu, a radosny charakter zabawki wniesie do życia Twojej partnerki jeszcze więcej radości. AMORINO zdecydowanie jest modne w tym sezonie i kupuje je coraz więcej osób.

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=T7NUB_eIBnI]

3. Kulki gejszy
Kulki waginalne zwane inaczej kulkami gejszy są prezentem prawie erotycznym. Prawie, bo właściwie wspomagają ćwiczenie mięśni dna miednicy. Jeśli nie wiesz, co to jest, spróbuj poudawać, że powstrzymujesz mocz. To napięcie, które odczujesz pochodzi z tych mięśni. Hamak sprężystej tkanki wyścieła dno miednicy, utrzymuje narządy na odpowiedniej wysokości, a co najważniejsze zapobiega takim przypadłościom jak nietrzymanie moczu czy zmniejszanie się wrażeń erotycznych! Tak tak, luźne mięsnie kegla oznaczają słabe doznania i chęć zabawy “z większym sprzętem” niż dotąd. Dlatego zachęcamy do inwestowania w kulki gejszy, które każda kobieta powinna mieć! Do kulek dobrze byłoby wziąć książeczkę o ćwiczeniu mięśni i kulkach waginalnych.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=3oVF1UkVAEA]

Jeśli chcesz zrobić ogromne wrażenie na partnerce, skuś się na najpyszniejszy zestaw tych Walentynek, WOMEN’S DESIRE, komplet kulek: pojedyńcza i podwójna, do tego mnóstwo znakomitych produktów zmysłowej marki kosmetycznej YESforLOV.  Na zakończenie wszystkiego praktyczna kosmetyczka do schowania wszystkich skarbów z tego kompletu.

 

4. Zestaw Erotyczny Detektyw
Nie ma nic przyjemniejszego niż erotyczne poczucie humoru i lekkość w spędzaniu wspólnego czasu. Powrót do “zabawy” odświeża związek i miłość oraz wzmacnia wrażenia. Podaruj jej ten zestaw, a w łóżku nie będzie się Wam nudziło! Ona weźmie niewidzialny pisak i zaznaczy na ciele wszystkie te miejsca, które dają jej najwięcej radości i przyjemności. Uzbrojony w latarkę ruszysz na podbój jej cudownego ciała i zapewnisz Wam wspaniały wieczór…ten, kolejny… i kolejny…

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=1q6Piq6ZmhQ]

5. Stronic DREI
Dla wymagających i doświadczonych zabawka totalna, absolutny hit, na który większość kobiet patrzy z wyraźnym pożądaniem. Pulsator nie wibruje – on pulsuje, tj przesuwa się ruchem posuwistym, naśladując penetrację. Kobiety ceniące stymulację waginalną zakochują się w nim od pierwszego wejrzenia i nie chcą go oddać od pierwszego wrażenia. Intensywna stymulacja punktu G i głębszych struktur wznosi na szczyty rozkoszy. Co ciekawe jest to jedyna zabawka, którą można bawić się “bez trzymanki”. Żeby sprawdzić na czym to polega, wybierz na Walentynki Stronic DREI, a do niego dokup książeczkę z instrukcją użycia tego cuda.

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=436P1FJkqmg]

 

6. Zestaw GO WILD i satynowa szarfa
Taki zestaw zapewni Wam cały wieczór walentynkowych wrażeń – będziecie mogli się głaskać, gryźć, smyrać, smarować, lizać i wiązać. Zestaw zapewni rozrywkę nawet najmniej kreatywnym – wystarczy zapewnić sobie odrobinę prywatności i używać po kolei wszystko to, co jest w pudełku. Taka zabawa pozostawi po sobie mnóstwo wspaniałych wspomnień i rozpali na nowo Wasz związek!

 

Wesołej zabawy!
Konsultantka Erotyczna