Perfumy i seks

perfumy_i_sex

Chociaż perfumy kojarzą się zwykle z eleganckim luksusem, wiemy doskonale, że używamy ich po to, by uwodzić i kusić zapachem. Cieszymy się, kiedy partner lub partnerka zachwyca się zapachem przez nas używanym . Jak powie, że jest seksowny, czujemy się pełni radosnej erotycznej mocy.

Rejouissance YESforLOV to perfumy przełomowe, bo stworzone przez markę, która na cel wzięła sobie wykreowanie zmysłowej seksownej aury wokół ciała, pielęgnacji i kosmetyków. Zapach Rejouissance dla Kobiet oraz wersja dla mężczyzn mają upajać, wyrażać radość i pożądanie. Perfumy są kwintesencją marki i pozwalają na dłużej zatrzymać chwile sam na sam z partnerem – nuty perfum znajdziemy w mgiełce do pościeli, mgiełce intymnej czy olejku do masażu.

Rejouissance mogą konkurować z najbardziej zmysłowymi perfumami pierwszej klasy. Mają długą trwałość i doskonale skomponowaną nutę zapachową.

 

 

 

Znakomite recenzje perfum przeczytać można na ekskluzywnym blogu Nex de Lux, gdzie autor zamieszcza recenzje kolejnych zapachów – sprawdźcie jak plasuje się w porównaniu z innymi markami Rejouissance YESforLOV, a potem nas odwiedźcie na zakupy!

Recenzja Rejouissance dla kobiet

Recenzja Rejouissance dla mężczyzn

Leave a Reply

Your email address will not be published.